Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sertodott be ram?

Jogosan sertodott be ram?

Figyelt kérdés

Egy telken de kulon hazba elunk anyossal. Van egy kozel egy eves kislany. Ma monpdtam anyosnak, hogy elmegyunk setalni, majd jovunk. Fel ora mulva ketsegbeesve hivott fel, hogy hol vagyunk mar. Beultunk a szomszedhoz beszelgetni kicsit, de o mar kb temette a gyereket. Ra egy orara hazaertunk es szamonkert, hogy hol voltunk, miert voltunk el eddig. En nyugodtan mondtam neki, hogy legyszi ne kelljen mar engedelyt kernem felnottkent tole, hogy elvigyem a gyerekemet valahova. Meg hogy ne legyen ketsegbeesve, mert nincs miert, bevonzani meg nem kell semmit. Megsertodott ram, majd elkezdett szurkalodni, hogy ne sertodjek meg. Mondtam neki, hogy nem sertodtem meg csak egy kicsit probalja meg kevesbe felteni a gyereket. Hat verig van sertodve. Szerintem nincs igaza, parom szerint sincs.

Ti hogy latjatok?

Tenyleg nem voltam vele se bunko, se lekezelo. Tok normalisan beszeltem hozza. En ugy erzem, hogy felti velem az unokajat elengedni, kozbe semmi okot nem adtam erre tudomasom szerint.

Par dologba probalt mar beleszolni pl a cumisuvegbe, hogy kell a gyereknek (szoptatom es poharbol iszik), a cumit eroltette volna efy idobe, ott magatol jott ra hogy nem kell a gyereknek.


2021. júl. 25. 15:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy itt ha kezd a nap lemenni jonnek a szunyogok. Nem par darab, hanem rendesen felhot alkotnak.
2021. júl. 25. 17:34
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Jogos a kiakadásod, tényleg olyan, mintha nem kezelne kompetensként hogy neveld a gyereked.
2021. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Szunyogokat lehet irtani.
2021. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van kèrdező, megèrtelek, mi is egy telken lakunk, ès hiába jo a viszony kikèszìt. Itt a gyakorin nem tudsz ugy kèrdèst feltenni, hogy ne támadjanak meg.
2021. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Lol, be is szarnék, ha minden alkalommal le kéne adnom anyámnak, anyósomnak, h hol járok a gyerekkel. Akik szerint ez jogos kiakadás volt anyós részéről azok ilyen kis űrlapokon adják le anyós ak, h honnan hova mennyi időre mennek, mit csinálnak? És fekete pontokat is kapnak, ha nem tartják be? Hány fekete pont után kaptok szobafogságot felnőtt emberként?
2021. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Tipikus, azt hiszi az unoka az ő szórakoztatására van.

A gyerek elsősorban valakinek a gyereke, csak másodsorban unoka.

Egyébként ha azon gondolkodsz, jogosan zavar-e valami, mindig azt nézd szerintem, hogy fordított helyzetben te is beleszólsz?

Elszamoltatod anyóst, merre jár? Te is beleszólsz, hogy vegyen fel vastagabb kabátot mert hideg van? Hogy mennyi só kell a kajába... Stb stb... nyilván nem. szerintem ez mind annak a jele, hogy nem kezel egyenrangú felnőttként, a gyereket latja bennetek, de nem biztos hogy tudatosan de attól még bosszantó. Két egyenrangú felnőtt nem mondja meg a másiknak mit hogyan kell.

2021. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Mi köze van anyósodnak ahhoz, hogy te a SAJÁT lakásodból mikor mennyi időre mész ki?


Igen, akivel együtt, egy háztartásban élek, annak persze, szólok amikor elmegyek és hogyha kések, azt is üzenem neki, de akivel csak egy telken lakok de más házban (éltünk így négy éven át), neki nem fogom bejelenteni.


Kérdező, nyugi, ebből állandó konfliktus lesz, főleg, képzeld el, ha nagy lesz a gyerek, szerveznétek a zsúrt neki pl és anyós ott fog pattogni mindenen.


Költözzetek el, mert ez nem lesz oké.

2021. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%

Jogos a kiakadás, nálam sokkal alacsonyabban van amúgy a tűréshatár. 😀

Egyszer anyós kezében volt a gyerekem,nyúltam felé hogy felviszem az apjához kicsit. Erre ő elfordul hogy beviszi inkább a hálóba. Na abban a percben kaptam ki a kezéből. Ha én nyúlok a saját gyerekemért, akkor nekem ne forduljon el vele mert nem ő az anyja.

2021. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%
De rohadt idegesítő a hosszú kiírás ékezet nélkül. Komolyan, már nagyon fárasztóak vagytok, ékezet nélküliek...
2021. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem kotelezett senki, hogy olvasd el🤭
2021. júl. 27. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!