Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sertodott meg ram a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertodott meg ram a baratnom?

Figyelt kérdés
A lenyeg az hogy jarok egy 18 eves lannyal aki megismerkedett par honapja egy ketszinu k..rvaval de tenyleg a csaj mindennek elhordja ot a hatamogott de hiaba mondtam el a baratnomnek mikor megtudtam (2 hete) o rakerdezett elvileg megbeszeltek a dolgokat a csajszi azt mondta o nem csak belekevertek meg le is tagadta hogy nem mondott olyanokat. Ezert en nagyon utalom azt a lanyt es ezt ma meg is mondtam a baratnomnem hogy miert utalom ot meg ilyenek erre o elhordott engem minden nyomo..reknak meg elatkozott (azt magyarok vagyunk mind2en nem c..ganyok) de en akkor se tamadtam neki hanem mondtam hogy ez igen rosszul esett se en szeretem ot nem szeretnem ha ezert haragudna ram stb stb de vissza se ir es a telefont se veszi fel ugy nez ki ennyi volt a kapcsolatunk de nem ertem miert baj az neki ha utalom a baratnojet es miert nem fogadja ezt el

2020. szept. 20. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
A másik csaj manipulálja. Próbáld eltávolítani a közeléből. Ha tényleg ilyen, biztos nem ő az első akivel ilyet/ilyesmit tett. Keress más "áldozatokat", hátha úgy elhiszi a csajod amit mondasz.
2020. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszi most ram irt ez a baratno hogy en mekkora szanalmas alak vagyok hogy ilyeket terjesztek rola de vegig felnottesen ertelmesen probaltam megbeszelni az egeszet vele de nem sikrult mert kerdeztem es kerdesre kerdessel valaszolt utana meg letiltot..mert megkerdeztem hogy miert kellett mibeszelni ot es vissza kerdezte hogy ki kibeszelt ki kit? Es letiltott xd
2020. szept. 20. 21:11
 3/19 A kérdező kommentje:
Amugy 22 eves vagyok
2020. szept. 20. 21:12
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez eldőlt, jobban hisz a ribizlinek mint neked. Szerintem.nem vesztesz semmit ha szépen lepationtodd a baratnod
2020. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most arra varok hogy mikor irnam ram a baro haverjai hogy igy meg ugy megvernek xd de ezuttal tenyleg lemegyek azt ossze verek mindenkit mert unom az ilyet hogy facen nagy az arca a valosagban meg be csicskul xd
2020. szept. 20. 21:37
 6/19 anonim ***** válasza:
Milyen baratnot szedtel ossze?
2020. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az en baratnom egy aranyos kedves lany csak sajnos egy ilyen fereg ra cuppant es hulyesegekkel tomi a fejet :/
2020. szept. 20. 21:43
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
1#es nagyon rossz tnaácsot ír. Ne a lányt, hanem magadat próbáld eltávolítani a "barátnőd" közeléből. Ugyanis ez egy idióta, ovi, bunkó, agymosott picsa.
2020. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem is vagy lépj túl rajta vagy probáld lebuktatni azt a csajt valahogy vagy esetleg kémkedhetnél utanna es felvennéd hangfekvetelben amiket mond,azt megmutathatbad a baratnodnek. Ha ezek utan sem hisz neked,akkor tenlyeg flejetsd el mert akkor ugy tünik a barátnője fontosabb neki,mint te.
2020. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mar szakitottunk nem is tartjuk egymassal a kapcsolatot es meg o van megharagudva ram xd tiszta szegyen az ilyen de majd nagyot fog koppani
2020. szept. 24. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!