Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sertodott meg ram a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertodott meg ram a baratnom?

Figyelt kérdés
A lenyeg az hogy jarok egy 18 eves lannyal aki megismerkedett par honapja egy ketszinu k..rvaval de tenyleg a csaj mindennek elhordja ot a hatamogott de hiaba mondtam el a baratnomnek mikor megtudtam (2 hete) o rakerdezett elvileg megbeszeltek a dolgokat a csajszi azt mondta o nem csak belekevertek meg le is tagadta hogy nem mondott olyanokat. Ezert en nagyon utalom azt a lanyt es ezt ma meg is mondtam a baratnomnem hogy miert utalom ot meg ilyenek erre o elhordott engem minden nyomo..reknak meg elatkozott (azt magyarok vagyunk mind2en nem c..ganyok) de en akkor se tamadtam neki hanem mondtam hogy ez igen rosszul esett se en szeretem ot nem szeretnem ha ezert haragudna ram stb stb de vissza se ir es a telefont se veszi fel ugy nez ki ennyi volt a kapcsolatunk de nem ertem miert baj az neki ha utalom a baratnojet es miert nem fogadja ezt el

2020. szept. 20. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted, lesz majd sokkal jobb barátnőd.
2020. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hat azert szeretem ot meg most is en bant is a dolog de nincs mit tenni. Egy alattomos k..vanak jobban hisz mint nekem akit mar 3 eve ismer.
2020. szept. 24. 07:52
 13/19 anonim ***** válasza:
Bosszút akarsz rajta/rajtuk állni?
2020. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem igazan. Egyedul az bant hogy tenyleg semmi rosszat nem tettem es utal engem azert mert utalom a baratnojet aki egy ketszinu senkihazi..
2020. szept. 24. 17:38
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor vagy tovabblepsz vagy harcolhatsz erte de az uzóbbi jobban fájna szerintem.
2020. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sok hal van a tengerben ahogy sok lany is a Foldon :) majd jon mas ezzel igy vagyok.
2020. szept. 24. 20:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja igen elfelejtettem hogy te pasi vagy es ti nem veszítik ilyen erzekenyen az ilyen dolgokat.
2020. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De csak nem mutatjuk.
2020. szept. 24. 22:20
 19/19 anonim ***** válasza:
Es könnyen elrejtitek amit ereztek szakítas után?
2020. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!