Ez csótány?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 19. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Csótány de nem Német csótány hanem valamelyik Ectobius.


Ártalmatlan, kint él a szabadban.

Bent elpusztul hamar, nem képes ott elszaporodni.

aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bejött egy ilyen erdei csótány, mivel a lépcsőházban szoktam látni német/konyhait is ezért megijedtem és raktam le csapdát. 5 nem erdei csótányt fogott az egyik fürdőszobában. Volt irtás, de azóta is van egy-egy, mert ugye a szomszédoknál nem írtottak, eleve onnan jött. 400 ezres albérlet, rohadtul örülök neki.
aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez nem német, erdei csótány max. 2 éve köztük éltem sajnos, tele volt az albérlet, láttam pár százat... nem német, de talán így jobb. 1 év volt, hogy ne álmodjak velük rosszakat...
aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És ezek tudnak repülni vagy hogy jött be az első emeletre? Remélem nincsen több a lakásban.
aug. 19. 19:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Az erdei csótány repül, ténylegesen képes rá, és ez gyakran különösen rémisztő a lakóknak, de a csótányirtás a többi fajtával ellentétben, az erdei csótányok esetében nem kötelező. A legegyszerűbb védekezés ellenük a rovarháló használata. Ha nagyon zavaró a jelenlétük, a lakásokban teljeskörűen ki lehet őket írtani.
aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13 mennyire lehet el szaporodva ha esténként néha látni egy-kettő fiatal nimfàt?

Lépcsőházban nagyok is vannak esténként egy-egy.

Le van gélezve a lakás, minden nap takarítva van és a szemét is minden este le van víve, mosatlan a gépben stb.


Hogy lehetne kötelezni a szomszédokat az irtásra? A társasházban volt irtva, de valamelyik lakásból jönnek.

aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16, éjjel a legnagyobb sötétben aktívak igazán, de talán nem vészes, viszont a szomszédban valószínűleg kegyetlen állapot lehet. Közösképviselővel próbálj beszélni. Ahol laktunk, volt lakás évek óta üresen, ott sem írtottak emiatt, meg volt aki nem kérte az irtást ott se.
aug. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Beszéltem vele, közös területen irtottak, azt mondtam lakásokba nem lehet bemenni írtani
aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!