Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez csótány ma csaptam le a...

Papaiistvan76 kérdése:

Ez csótány ma csaptam le a lakásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok 4 hónapal ezelőtt jártam párizsba és sikerült egy csótány fertőzött szálást lelni 1 napot töltötem ott és mikor hazajöttem minden ruhát kimostam befujtam a lakást csótányirtó spray-vel és le is zseléztem mondom biztosra megyek nagyon oda ügyeltem és 4 hónapra rá ma ezt

sikerült lelnem ez csótány vajon ?

[link]


júl. 14. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Az egy teljesen ártalmatlan és nem betolakodó futrinka - te szánalmas természetgyűlölő!
júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

P.S.

A kérdés gazdájáról sokat elárul a helyesírása és a mondattagolás minősége is - de ezt inkább nem méltatom tovább részleteiben...

júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod sikerült megnyugtatnod :)
júl. 15. 00:36
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Szívesen.
júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Az tuti, hogy nem a helyesírási kéziszótárral csaptad le...
júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Igen az. Budapesten èlsz?

A 7.kerületet teljsen ellepték. Hozzám holnap jön az írta.

júl. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
*írtò
júl. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A 9 kert is
aug. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a lepontozók elmondhatnák miért kellett pirosat nyomni. A Raday utca, Lónyay utca, Bakáts utca, Boráros tér, sőt, az V. Egyetem tér és a Kecskeméti utca is nagyon problémás az utóbbi évben brutális méreteket öltött a csótány invázió, rengeteget kellett írtani, de hiába, eredmény nem nagyon van, mert egy egy lakó nem hajlandó, így újra elszaporodnak. Ráadásul sok az utcákon a csöves, a romák meg ki borítják a kukákat flakonokat keresve és ott is hemzsegnek. Megsúgom egér és patkány probléma is van az utóbbi 1-2 évben.
aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert nem releváns a kérdésre nézve mivel szó nincs csótányról.

A fotón egy futóbogár van.... jó eséllyel Harpalus sp.

aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!