Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet győzni az egyik...

Meg lehet győzni az egyik barátnőmet? (Lent kifejtés)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmék egy olyan társasházban laknak, amihez egy kisebb belsőkert/udvar tartozik; több épület udvara csak kerítéssel van elválasztva egymástól.

Itt macskák élnek, szaporodnak.


A barátnőm minden nap eteti őket, olykor ha valamelyik beteg, állatorvoshoz viszi.

Játszik is velük, simogatja őket.

Meséli, mi van velük, képeket küld, egyszer segítettem az állatorvoshoz vitelben is. Olyankor persze végigkönyörgi a baráti körét, hogy ki fogadná be a beteg macskát, amíg meggyógyul.


Ugyanakkor csapzottan néznek ki, folyamatosan szaporodnak utána pedig eltűnik egyik-másik.


Senki macskáinak tűnnek.

Igazából az lenne a megoldás, ha állatvédőkhöz, ideiglenes befogadókhoz kerülnének.


Én erre többször utaltam már, mondtam már neki, felajánlottam, hogy beszállok ivartalanítási költségbe. Amikor voltak beteg cicák, felajánlottam, hogy segítek keresni ideiglenest, sőt, autóval elvinni a macskát. De ő nem adja idegeneknek.


Szerinte a macskáknak jó ott kint, sajnálja őket ivartalaníttatni, a többi érvemet meg se hallja.



Szerintetek lehet rá hatni valahogyan?


2019. ápr. 5. 12:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Pedig elsőre jónak is hangzik....


A derült égből se akarom felhozni, de ha szóba kerül megint, pl beteg lesz megint az egyik, elmondom neki.


Aztán megint kelti a lelkifurdalást, amiért nem fogadom be a beteg macskát...

2019. ápr. 8. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!