Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felelőtlen döntés volt?...

Felelőtlen döntés volt? (Cicaalom)

Figyelt kérdés

Én rendezem otthon a macskát, én vásárolom az almot is.


Az eddigi egész jó volt, de nem volt tökéletes. Most találtam egy olyat, ami ilyen kukorica-alapú. Bio, nem porzik, nem hordja szét a macska, és még az ára is elég jó. Azt hittem, hogy megütöttem a főnyereményt.


Ma reggel csináltam egy teljes cserét. A cica bele is vetette magát az almosdobozba... és elkezdte enni az almot.


Én odáig mentem, hogy az előző alomból kiszedtem egy picit, és beledobtam az újba. Szépen be is temette, majd befeküdt és ette tovább.


De mint aki megőrült. Persze azonnal kivettem belőle a cicát, de amint letettem rohant vissza.


7 óra körül mentünk el otthonról, 14 körül érek vissza egy új, nem kukoricás alommal. Addig elzártam az almosdobozt a cica elől, hogy nehogy a kis hülye telezabálja magát, aztán meg elzáródik a bele vagy valami.


Tehát minimum 7 órát tölt vécézés nélkül.


Párom eléggé lecseszett, hogy milyen felelőtlen döntés volt a régi bevált alom helyett újat hozni, ráadásul úgy, hogy nem volt tartalék arra az esetre, ha ez nem jó.


Kajánál valóban pici kiszerelést veszek, ha új ízt próbálok ki nála, de itt most eszembe sem volt, hogy valami rossz történhet.


Igaza van?

A cicával mennyire toltam ki azzal, hogy most nincs hova vécéznie? :(


júl. 5. 08:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem voltál felelőtlen szerintem sem, én hasonlóan belebuktam a kukoricás alomba. A szilikonossal ellentétben erről még soha senkitől sem hallottam, hogy visszautasította volna a cica. Hát az enyém rácáfolt erre.:D

Részemről mondjuk tény, hogy elkövettem szintén azt a hibát, hogy nem próbáltam fokozatosan áttérni, de nálunk viszont olyan szinten nem akart belemenni, hogy lényegében minimum 24 órát nem intézte el a nagydolgát. Egyszerűen félig bírt belemenni és ki is hátrált. Rohanhattam szintén venni "normális" almot, és remélni, hogy még tartogatja addig. Mit ne mondjak, alig várta ki az alomcserét, és amint elemeltem a zacskót, már az alomtálcában is volt felavatni.^^"

júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!