Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felelőtlen döntés volt?...

Felelőtlen döntés volt? (Cicaalom)

Figyelt kérdés

Én rendezem otthon a macskát, én vásárolom az almot is.


Az eddigi egész jó volt, de nem volt tökéletes. Most találtam egy olyat, ami ilyen kukorica-alapú. Bio, nem porzik, nem hordja szét a macska, és még az ára is elég jó. Azt hittem, hogy megütöttem a főnyereményt.


Ma reggel csináltam egy teljes cserét. A cica bele is vetette magát az almosdobozba... és elkezdte enni az almot.


Én odáig mentem, hogy az előző alomból kiszedtem egy picit, és beledobtam az újba. Szépen be is temette, majd befeküdt és ette tovább.


De mint aki megőrült. Persze azonnal kivettem belőle a cicát, de amint letettem rohant vissza.


7 óra körül mentünk el otthonról, 14 körül érek vissza egy új, nem kukoricás alommal. Addig elzártam az almosdobozt a cica elől, hogy nehogy a kis hülye telezabálja magát, aztán meg elzáródik a bele vagy valami.


Tehát minimum 7 órát tölt vécézés nélkül.


Párom eléggé lecseszett, hogy milyen felelőtlen döntés volt a régi bevált alom helyett újat hozni, ráadásul úgy, hogy nem volt tartalék arra az esetre, ha ez nem jó.


Kajánál valóban pici kiszerelést veszek, ha új ízt próbálok ki nála, de itt most eszembe sem volt, hogy valami rossz történhet.


Igaza van?

A cicával mennyire toltam ki azzal, hogy most nincs hova vécéznie? :(


júl. 5. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt ne aggódj, hogy nincs hová vécéznie, mert megoldja másképp. Sarokba, virágföldbe. Neked lesz kellemetlen, ha takarítani kell.

Az alommal meg jót akartál neki, hát így sült el, van ilyen. Ezért ne bánkódj.

júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ez most így jött össze, nem tudhattad. Én is alkalmaztam kukorica alapú almot, két cicánál sem volt gond. De mindig tanul az ember. Ami pedig a vécézést illeti, meg fogja oldani, ha nagyon kell neki. Amikor pedig visszakerül a régi alom, minden rendben lesz újra.
júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek is most csutka alma van, nem eszi viszont büdös 2 nap múlva az egész.


A macskádnak valami hiánya van szerintem ezért eszi a csutkát. Adj neki valami jó minőségű tápot

júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A miénk nem wczik az alomban, abban alszik.
júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza, csak valakit okolni akar, ha megbetegszik. De ki a fene gondolt arra, hogy enni fogja.


Az alom csere full normális dolog, bár tény, hogy sokan fokozatosan teszik, de ha amúgy teljesen ugyanolyan az alom textúráka, mint az eddigi, akkor nem számít.


Amúgy a sztori maga vicces, életemben nem hallottam még ilyet 😆

júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Orijen tápot eszik, ami a legjobb a piacon. Ezért is pislogtam a reggel, mint hal a szatyorban, hogy mi a fene van :D

júl. 5. 10:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém megőrült a főtt kukoricáért, lehet ő is ette volna ezt is.
júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nem vagy felelőtlen, ki gondolta volna, hogy ez lesz? Ez bárkivel előfordulhat.

Figyelgessétek a cicát, ha esetleg valami baja lenne, de gondolom, nem hagytad, hogy annyit egyén belőle, hogy ártson neki. Inkább csak önmagatok megnyugtatása miatt:)

júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Naná hogy jó étvággyal ette a kukoricás almot! Az én kis cicóm imádja a kukoricát, falja, előtte én sem tudtam erről. Remélhetőleg nem lesz baja a már megevett alomtól, a helyedben kidobnám a kukoricás almot, bármennyibe kerül. Lehet, hogy nem drága, de be kellene tiltatni az árusitását. Szegény cica!
júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy kis füvet kellene adni neki, mert a macskák néha füvet is esznek..
júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!