Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska nem élne túl egy...

A macska nem élne túl egy éjszakát 10 fokban?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy nincs bajom az állatokkal, a macskákkal sem, csak nem szeretek egy ágyban aludni velük. A barátomnak van egy óriási, kb 10 kilós hosszú szőrü kandúrja és vele is alszik. És nem ám úgy, hogy a macska az ágy végében, hanem ölelkeznek! Kamionsofőrként dolgozik, és gyakran magával viszi a macskát is, tehát 8 órán át az aprócska szűk fülkébe van bezárva. Nemrég nála töltöttem az éjszakát, és megkértem, hogy addig a macskát tegye ki az előszobába, mert nem szeretem ha az ágyban van. Erre felháborodott, hogy az állatkínzás, mert az előszoba fűtetlen és kb 10 fok van odakinn. Tehát egy macska nem bír meglenni 10 fokban, de a kamionos bezártság az rendben van?

2023. febr. 9. 09:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
52%

Én már nagyon idős vagyok, de 20 évvel ezelőtti emlékeim jönnek vissza. Nekem nagyon szimpatikus, ha egy férfi igy szereti a cicáját, ez valódi szeretet! Annak idején kaptam egy 2 hónapos tündi bündi kiscicát. Nem akartam, hogy a hálóban aludjon, de olyan édes volt, hogy első este megengedtem neki, hogy az ágyamban aludjon.Jó kiscica volt, egész éjjel nyugiban aludt. Reggel felébredtem, ugy feküdt, hogy a fejecskéje a párnán, teljesen kinyujtózva a paplan alatt, a hasija felfelé, a két kis tappancs kifelé, mint egy csecsemő. Kihúztam az ágyből.Olyan hosszura nyult kétszer akkora lett, gondolom,mert teljesen el volt lazulva.

A mai napig elsirom magam ha ez eszembe jut, második naptól nem aludhatott a szobámban, a másik, fütőtt szobába szoktattam át.Első éjjel nyivákolt, de megszokta. Imádtam az okosságát, nagyon okoska volt. Midig ez a jelenet

jut eszembe róla, hogy dupla hosszu cica lett reggelre, teljes biztonságban érezte magát. Drága pici Bandita, kis babám, nagyon szerettelek!Sajnos nem volt gyerekem, ő volt a babám 1 éjszakára.

2023. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31%

“ És nem ám úgy, hogy a macska az ágy végében, hanem ölelkeznek! ”


Az ilyen félnótásokkal szóba sem állnék. Az állatok és az én intim életterem nem lehet azonos.

A macskák akár a minuszokban is elvannak, ha van megfelelő vackuk.

2023. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha teszel neki pokrócot, nem lesz baja. Ha be is tud vackolni, akkor meg pláne
2023. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!