Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska nem élne túl egy...

A macska nem élne túl egy éjszakát 10 fokban?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy nincs bajom az állatokkal, a macskákkal sem, csak nem szeretek egy ágyban aludni velük. A barátomnak van egy óriási, kb 10 kilós hosszú szőrü kandúrja és vele is alszik. És nem ám úgy, hogy a macska az ágy végében, hanem ölelkeznek! Kamionsofőrként dolgozik, és gyakran magával viszi a macskát is, tehát 8 órán át az aprócska szűk fülkébe van bezárva. Nemrég nála töltöttem az éjszakát, és megkértem, hogy addig a macskát tegye ki az előszobába, mert nem szeretem ha az ágyban van. Erre felháborodott, hogy az állatkínzás, mert az előszoba fűtetlen és kb 10 fok van odakinn. Tehát egy macska nem bír meglenni 10 fokban, de a kamionos bezártság az rendben van?

2023. febr. 9. 09:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem az övé a 18 19 es válasz, csakhogy tudd...
2023. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%
Mellesleg nem szavaztam rád, uh ne képviselj!
2023. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
88%
Peersze hogy nem a tiéd XDXD
2023. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
7%
Nem is !
2023. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24%

Nehéz lenne összehozni ennyi választ pár óra alatt...


[link]


Szóval eriszd el a gumicsontot! Nem ugyanazok vagyunk...

2023. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
86%
22-es az oldal anonim, fogalmad sem lehet róla, hogy szavaztál-e már rám. :D Ha valóban nem ugyanaz vagy, ahogy állítod, akkor még aggasztóbb a helyzet. 1 adott kérdés alatt 2 darad 2 csillagos agyalágyult....
2023. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
5%

Ha meg anonim akor mit konteózol?

Kb negyed havi bevételembe sem kerülne mindenklit felderíttetni aki ide regisztrált!

2023. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%

A macska simán kibírja a 10 fokot hiszen rengeteg kinti macska van akinek nincsen fűtött helyisége ahova betudna menni hanem marad egy szél elől védett hely és ennyi.Viszont tényleg nem fogja a macskát kirakni mivel eléggé egyértelmű,hogy nagyon fontos neki és imádja.Ha ennyire nem bírod a macskát az ágyban és a pasid is fontos akkor mond neki,hogy oké maradhat az ágyban a cica,de a lábatoknál.

Ez tipikus az az eset kedves kérdező,hogy vagy megszokod vagy megszöksz.

2023. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
78%

Ott lenne vége egy kapcsolatomnak, amikor a nő/férfi a saját házamban nekiállna azon problémázni, hogy mi van az ágyamban.

Szexelni lehet motelben is, ha ez a fontos.

De a _saját ágyam_ egy olyan terület, ahol én döntök. Ha plüssállatokat akarok ott meglett férfi létemre, akkor azok vannak. Ha egy 10kg-os macskára van szükségem hogy komfortosan/biztonságban érezzem ott magam, akkor az lesz.

És ha egy újfulandi kutyára, akkor meg az.


Szóval ez messze nem arról szól, hogy bírja-e a hideget. Arról meg főleg nem, hogy a kamionban levés jó-e neki. (Fura, hogy az fel sem merül, hogy bezzeg a szegény pasi is a fülkében van.)

2023. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
81%
Ha a macska máshoz van szokva, 10 fokban is megfázhat. A kinti macskáknak vastag, téli bundájuk van, ami megvédi őket a hidegtől (de 7 fok alatt már ők is fáznak). Nekem kifejezetten tetszik, ha egy pasas ennyire odavan az állatáért. A "kamionos bezártság" sem állatkínzás, a macska 16 órát is alszik egy nap, nem igényli állandóan a mozgásteret, és jó kapcsolat esetén külön megnyugtatja, ha a gazdájával lehet. Ha a macska már rászokott az együtt alvásra, és a párodnak is megfelel így, akkor nem sokat tehetsz. Felnőtt macskát óbégatás, sértődés, viselkedési problémák nélkül nehezen szoktatsz le ilyesmiről, nem beszélve arról, hogy könnyen lehet, rád is féltékeny lenne, amiért kitúrtad a helyéről. Intimitásra gondolom, így is tudtok időt szakítani, nincs közöttetek éjjel-nappal a macska. Ő felelősséget vállalt az állatért, és szemmel láthatóan nem szorítja háttérbe csak azért, hogy alávesse magát az aktuális barátnője óhajának (úgy veszem ki, először aludtál nála). Nekem ez nagyon szimpatikus, bár minden pasas ilyen lenne, de ha számodra probléma, akkor nem lesz hosszú kapcsolat.
2023. febr. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!