Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska nem élne túl egy...

A macska nem élne túl egy éjszakát 10 fokban?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy nincs bajom az állatokkal, a macskákkal sem, csak nem szeretek egy ágyban aludni velük. A barátomnak van egy óriási, kb 10 kilós hosszú szőrü kandúrja és vele is alszik. És nem ám úgy, hogy a macska az ágy végében, hanem ölelkeznek! Kamionsofőrként dolgozik, és gyakran magával viszi a macskát is, tehát 8 órán át az aprócska szűk fülkébe van bezárva. Nemrég nála töltöttem az éjszakát, és megkértem, hogy addig a macskát tegye ki az előszobába, mert nem szeretem ha az ágyban van. Erre felháborodott, hogy az állatkínzás, mert az előszoba fűtetlen és kb 10 fok van odakinn. Tehát egy macska nem bír meglenni 10 fokban, de a kamionos bezártság az rendben van?

2023. febr. 9. 09:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%
Kibírná, de nem tetszene neki
2023. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
69%
Minek kezd állatbaráttal aki gyűlöli az állatokat? Borítékolható a folyamatos konfliktus.
2023. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
24%
A kérdés elején említettem, hogy nincs bajom az állatokkak, csak nem kívánom megosztani velük az ágyam. Egyébként az mekkora állatbarátságra enged következtetni, hogy bezárja a kamionba?!
2023. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Mi van kérdező, másik fiók? XD
2023. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
Két fiókról nyomulsz, kérdező?
2023. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
13%
Igen, mindkettőt nemrég regiztem. Az elsőre elfelejtettem a jelszót, és valamiért nem kapom meg az emlékeztető mailt.
2023. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
18%
Jéé.. Milyen más, ha egy pasi csinálja ezt egy macskával, sőt felháborító. De amikor a nők alszanak együtt a kutyájukkal, meg együtt esznek, smárolnak, fürdenek.. akkor jaj cukik..
2023. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
17%

Kamionsofőr hapsi macskával?

Hmmmm, több mint gyanús :D


Nem biszex a csávód?

2023. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
4%

"De amikor a nők alszanak együtt a kutyájukkal, meg együtt esznek, smárolnak, fürdenek.. akkor jaj cukik.."


Bocs de hetero pasiként inkább elnézném ahogy két csajszi kinyalja, szivja egymást, meg még a répát is közéjükcsapnám, mint két hapsira ember azokat kb leokádnám!

2023. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
86%
Nos, mivel a kérdező másik fiókról válaszolgat, és övé a 13-as, illetve a 16,17,18,19-es válasz is, megállapíthatjuk, hogy nem normális szegény. A kérdésre (már ha ez az) nincs mit írni a továbbiakban. Majd megbeszéli a többi személyiségével.
2023. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!