Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska nem élne túl egy...

A macska nem élne túl egy éjszakát 10 fokban?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy nincs bajom az állatokkal, a macskákkal sem, csak nem szeretek egy ágyban aludni velük. A barátomnak van egy óriási, kb 10 kilós hosszú szőrü kandúrja és vele is alszik. És nem ám úgy, hogy a macska az ágy végében, hanem ölelkeznek! Kamionsofőrként dolgozik, és gyakran magával viszi a macskát is, tehát 8 órán át az aprócska szűk fülkébe van bezárva. Nemrég nála töltöttem az éjszakát, és megkértem, hogy addig a macskát tegye ki az előszobába, mert nem szeretem ha az ágyban van. Erre felháborodott, hogy az állatkínzás, mert az előszoba fűtetlen és kb 10 fok van odakinn. Tehát egy macska nem bír meglenni 10 fokban, de a kamionos bezártság az rendben van?

2023. febr. 9. 09:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Van egy rossz hírem. Mivel a macska volt előbb, így neki fog kedvezni.

Vagy megszokod, vagy szakítasz a pasiddal.

2023. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
31%

1. A macska meg tud lenni 10 fokban, még kevesebben is.

2. A pasid teljesen zakkant. Szerintem is inkább szakits vele.

2023. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Kibirna, de az mondjuk igaz, hogy az a macska, amelyik 20-22 fokhoz szokott, elegge szenvedne 10 fokban. De kibirna.

Max ti nem alszotok csak a nyavogastol...:D

Amugy azt gondolom, hogy tok ertheto a keresed. Nem a macskaval van bajod, csak az egyutt alvassal, meg hat azert gondolom te is szeretnel a paroddal olelkezni, netan szexelni ejszaka, macska nelkul.

Nekem is van benti cicam es kutyam is, imadjuk oket, de mi se alszunk veluk, ezt a reszet nem szeretjuk.


Valamifele kompromisszumra kene jutni. A 10 fokos eloszoban kivul semmi mas opcio nincs?

2023. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez nem lesz hosszú kapcsolat....
2023. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Őt nem zavarja (sőt, vélhetően szereti ha vele alszik), téged igen. Felnőtt emberek vagytok, üljetek le, jussatok kompromisszumra. Ezt a "hatalmas problémát" nem mi fogjuk tudni megoldani.
2023. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kapcsolatot felejtsétek el. Nem állatkínzás, nem halna bele, de én se raknám ki egy nő miatt. Nem passzoltok, ez van.
2023. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
Egy macskának, aki húsz fokhoz van szokva, nincs normális téli bundája. Bele nem halna, de belebetegedhetne. Te se halnál bele ha tíz fokba bugyiba-melltartóba kéne lenned, de garantáltan köhögnél másnapra.
2023. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
46%
A csávódnak meg talán csak egy szobája, meg egy előszobája van? Semmi konyha, fürdő, ahol normális hőmérséklet van? Miért oda akarod kirakni a macskát ahol fázna?
2023. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, kezdjed el tudatosítani magadban, hogy nem vagy annyira fontos a pasinak, mint a macskája.

Amúgy meg de, kibírna 10 fokot. Csak a pasi nem szeretné, ha a macskája - miattad - az előszobába kerüljön.

2023. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, tudatosítsd magadban, hogy más otthonában neked kell alkalmazkodni, nem vagy kiskirálynő mert te adod a puncit, nem várhatod el hogy kidobja a kedvencét csak mert te háklis vagy. Mi lesz a következős, A házból is vágja ki mert te nem szereted hogy itt van a macsek?
2023. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!