Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kertes házban laknátok...

Ha kertes házban laknátok ahol sok az egér, patkány, cickány akkor tartanátok kint 4 macskát?

Figyelt kérdés

#macska #megfogás #Sok egér
2020. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
18%

Félreértés ne essen, nem szeretem a macskákat. Csak vannak. Kaját kapnak, de megfogni öket nem lehet.

Egy volt, az ingatlannal lett örökölve ő anno szelid volt.

A többi már ide csapódott, megunt, kidobott állat.

Így már volt több kutya, macska, gyógyítóttam sast, /senkit nem érdekelt hogy beteg bárhová telefonáltam/a család frász kapta töle, de egészségesen távozott. Denevért törött szárnnyal találtam, szintén egészségesen távozott.

2020. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
64%

Egy előző válaszoló írta, hogy tanyán lakik, ezért tojik a macskáira. Ezért írtam külön, hogy "tanyán, VAGY ahol a kérdező lakik".


Ez az "ombre" dolog meg... A színátmenetre gondolsz, vagy mire? Csak mert az "ember" az hombre, H-val. Amúgy meg olyan vagy tőle mint a 12 éves unokaöcsém, mikor tanul egy új szót, menőnek érzi és próbálja minden mondatába belerakni. Csak ő még aranyos így, mert kicsi. :D

2020. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
73%
Úristen, mindig újra és újra meglepődök... Pedig már sok mindent láttam...
2020. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
77%

Én is.

Csak mikor kilépsz az ajtón és szembe találod magad egy csont sovány kutyával vagy egy öklömnyi, sovány cicával. /kidobták, bedobták az udvarba/

Mit csináljak?

Zavarjam el?

Kap kaját, ha beteg gyógyszert.

Bár ezek útán mind maradni szokott.

Ezért van ennyi.

2020. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
64%
Csak akkor, ha nem tudnának kimenni a telekről. De ezt amúgy egy terrierrel is el lehet intézni, az még a járatokat is kiássa.
2020. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Nálam a macska családtag. Nem bio egérfogó.

Tennék ki mérget, csapdát.

2020. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes volt végigolvasni az egészet, amikor panelproli macskatartó, meg a falusi macskatartó összekap...

Akik még büdös életben nem laktak üzemszerűen vidéken, jobb, ha nagy ívben befogják a kis szájukat, gondolom amikor éjjel kb 30 patkány befészkel felettük a stukatúr födémbe, és éjjel akkora lármát csapnak, mint 20 romacsalád, akkor is az ivartalanítással, felelős macskatartással, meg a konzerv/hústáplálással fognak jönni...


Max 150gramm mérget adnak a boltban, kb 1000 forintért, kb a hülye veszi ezeket.

Szinte senki sem mérgez már, főleg görényekkel, macskákkal, kutyákkal védekeznek.

Macskát bent tartani telken belül? Ez volt a hónap vicce.

Szerintem még egy 10 méteres betonfalon is átdobják magukat, ha unatkoznak.

Falvak környékén az úttesteken rengeteg macska kószál, orvos nincs, szaporodnak mint a fene, ők nem kutyák, hogy be lehessen szabályozni őket ennyire.

Amúgy én se tartanék macskát, pedig rengeteg patkány van itt, én csapdázok, meg fogókkal védekezek, bár a gyümölcsfák felszámolása lesz a végső megoldás. :(

2020. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!