Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kertes házban laknátok...

Ha kertes házban laknátok ahol sok az egér, patkány, cickány akkor tartanátok kint 4 macskát?

Figyelt kérdés

#macska #megfogás #Sok egér
2020. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
59%
Nem kompletten a "kinti" macskatartás maga felelőtlenség, hanem ha nem gondoskodsz arról, hogy a cicád ne tudjon kiszökni a telkedről, ne tegyen kárt magában, és ne károsítsa a telkeden fellelhető kisállat- és madárállományt. Ha ezeket a feltételeket nem teljesíted, akkor bizony felelőtlen állattartó vagy. És sajnos a kinti vagy kinti-benti tartást forszírozó gazdák 90%-a nem foglalkozik vele, hogy ezeknek a feltételeknek megfeleljen.
2020. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
56%

Én semmiképpen, a szomszédom pakol ki mérget, szóval nem akarnám hogy elkapja a mérgezett rágcsálókat.

Ráadásul én forgalmas út mellett élek, ide semmiképpen nem vállalnék kintre cicát.

2020. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
21%
Két macskám van, kinti macskák, de nagyon sokat vannak bent is, szóval amikor kedvük támad. De imádják a szabadságot, nem zárnám be őket, hogy csak benti macskák legyenek. Sajnos, az új ház, ahol lakunk, elég természetközeli és rengeteg az egérféle, de én nem ismerem fel a különbséget cickány, egér stb. között. Viszont félek, hogy a macskák megbetegszenek ezektől a rágcsálóktól, ugyanis rengeteget elfognak, félig vagy teljesen meg is eszik őket. És attól is félek, hogy ránk is átragad valami kór, mert mi szeretjük simogatni, babusgatni a macskákat. Szóval tele a hócipőm az egerekkel és társaival. Tele a macskák hasa, mégis mindig egérre fáj a foguk és meg is eszik őket, mintha éhesek lennének, pedig az kizárt. Szörnyű. Ösztönök. De ez van.
2020. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
28%

"a cicád ne tudjon kiszökni a telkedről"

És ezt mégis hogy?

2020. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
76%

#24

Macskabiztos kerítés, kennel, lakásban tartás, stb.

2020. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
20%

Macska biztos kerítés. Ja majd bekeritem a 10-ezer nmtert.

Kennel, akkor minek mert nálunk haszon állat a macska.

Lakásban a 3 vadászgörény szetszedi öket.

2020. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
76%

"Macska biztos kerítés. Ja majd bekeritem a 10-ezer nmtert."

Nem kötelező macskát tartani. :)


"Kennel, akkor minek mert nálunk haszon állat a macska."

Ez szomorú.

2020. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
23%

"Ez szomorú"

Miért is?

2020. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
76%

#28

A "haszonállat" felfogás. Hadd egye a mérgezett rágcsálót, hadd egye a védett kisállatokat.

2020. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
24%
Laktál tanyán?
2020. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!