Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kertes házban laknátok...

Ha kertes házban laknátok ahol sok az egér, patkány, cickány akkor tartanátok kint 4 macskát?

Figyelt kérdés

#macska #megfogás #Sok egér
2020. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
78%
Jelen pillanatban 5db van.
2020. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Nekem is, mindig fogja az anya macska az egeret, remélem a kicsik is majd tavasszal. Annyi az egér, mint a nyű
2020. nov. 10. 09:05
 3/57 anonim ***** válasza:
91%
Bár a cickány hasznos, rovarevő.
2020. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Egerek vannak jobban, cickányt azt hébe hóba látni. De egér az az egész utcában. Teli vannak lyukkakal a kertek meg az árokpartok. Nyáron óriás patkányt is fogtak a kutyák ,másik nap 24 db egeret is összefogtak
2020. nov. 10. 09:09
 5/57 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert mindenki csesztet nekem minek ennyi macska... Hát pl.egyrészt egerészni is.
2020. nov. 10. 09:10
 6/57 anonim ***** válasza:
55%
Csak azért nem. A patkányt nemigen kapja el a macska (tisztelet a kivételnek, de a múltkor láttam egy akkorát, hogy elsőre azt hittem kisebb nyúl), a cickányokkal semmi bajom, az egérre meg vannak más módszerek.
2020. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
69%

Egér nem nagyon van már, patkányt évek óta nem láttam.

Kint a macskák ellátják a feladatukat.

Hát ha netalántán az egér betéved a lakásba 3 vadászgörény üdvözli.

3-perc volt az utolsó egér ideje a lakásban. :)

2020. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
8%
Ha rendet tartasz, akkor nem lesz egér vagy patkány. Kivéve, ha haszonállat tartással foglalkozol. Patkányokra egy-két kisebb, de vehemens fajta kutya kell, egerekre 2 macska és megvan oldva.
2020. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
89%

"Kivéve, ha haszonállat tartással foglalkozol"

Vagy a szomszédok foglalkoznak vele.

2020. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
34%

Vagy csak simán van szabad füves terület a környéken...

Bp belvárosban volt (mezei) egerünk, egy lebontott, majd évekig parlagon hagyott, elvadult telek miatt. Imádtuk, hogy ott a zöld, a környék kutyái is imádták, de több alkalommal volt egerünk - nem vagyok biológus, barna, asszem az az a mezei. A társasház baromi vastag falán is átrágták magukat.

Pedig a belvárosban aztán senki nem tart haszonállatot.

2020. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!