Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kertes házban laknátok...

Ha kertes házban laknátok ahol sok az egér, patkány, cickány akkor tartanátok kint 4 macskát?

Figyelt kérdés

#macska #megfogás #Sok egér
2020. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim válasza:
51%
6 macsekunk van.Érdemes macsekot tartani mert kevesebb az esély,hogy az egerek lakásba bemenjenek.
2020. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
57%

Termeszetesen nem, mert nem vagyok felelotlen allattarto. Csak bent tartom a cicaim biztonsagban es nem teszem ki veszelyeknek, foleg nem hasznalom onzo modon eger, patkany fogasra. Arra vannak a megfelelo modern technikak.

Foleg nem szaporitom felelotlenul, hanem ivartalanitom!

2020. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim válasza:
56%
Attól mert valaki kint tart udvaron macskákat még nem felelőtlen állattartó. Nekem is vannak az udvaron macskáim macskatáppal és macska konzervvel etetem őket,féregtelenítve vannak és ha bajuk van állatorvoshoz viszem őket. Persze ha kint vannak akkor az egeret is elkaphatják elvégre macskák.
2020. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk a szomszédba vannak tyúkok nem is kevés, termék, veteményes + a hátsókert végében van a szántó.
2020. nov. 10. 10:07
 15/57 anonim ***** válasza:
24%
De igen, az vagy. Es nem etetunk hulladek konzervvel, hanem hussal! Mivel obligat ragadozorol beszelunk.
2020. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felelőtlen, jöttek a hidegek bent van. + Lecsúsztam az ivartalanításról covid, szabadság, nyaralás stb címszó alatt az orvos nem volt elérhető. Most lett 3 kiscica igen, ivartalanítva lesznek max addig nem mennek ki a kislányok. Legalább nem dobom ki őket, mint egyesek vagy nem ütöm agyon őket.


Lényegében megtehettem volna nem?

2020. nov. 10. 10:10
 17/57 anonim válasza:
47%
Én akkor is macska konzervvel és táppal fogom etetni őket,te meg adjál nekik húst. Lehet,hogy felelőtlenebb vagy mint én!
2020. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

Jött a " csak azért is belekötök valamibe kommentelő" főleg gondolom egy darab állatod sincs.


Mehet a falusi városi macskatartó eszmecsere is.


Soha semmi baja nem volt egy macskánknak se, se a kinti se a benti tartás miatt. Akár kinti akár benti ugyanúgy van véve kontrollra, etetve van ,foglalkozva vele stb.


Nem önzőség, hogy egerésszen, mert ez a vérében van és ő ettől boldog hogy vadászhat.


Mikor hozza boldogan, hogy " nézzd mit fogtam" felbecsülhetetlen érzés, mikot megsimogatod , hogy " ügyes vagy" akkor az a mosoly a pofiján :3

2020. nov. 10. 10:15
 19/57 anonim válasza:
63%
kedves kérdező. Ne foglalkozz a vádaskodó kommentelővel. Arctalanul a nett mögé bújva mindenkinek nagy a pofája. Ő tart bárkit is felelőtlen állattartónak és közben lehet,hogy ő a legfelelőtlenebb!
2020. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Igen, mert szerintem ha én felelőtlen vagyok akkor azok főként akik panelba tartanak kutyát megszabva szegénynek mikor pisilhet... Na erről ennyit nek fejtem ki jobban 🤦🤦👏
2020. nov. 10. 10:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!