Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kertes házban laknátok...

Ha kertes házban laknátok ahol sok az egér, patkány, cickány akkor tartanátok kint 4 macskát?

Figyelt kérdés

#macska #megfogás #Sok egér
2020. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
68%

"Ember által túltenyésztve... Nem tenyésztem én személyesen és nem adom el jó pénzért"


"Tudod ha 50 km-en belül 1 orvos van akinek sose volt ideje akkor hát becsúszott a cicának ez van."


Igen, pontosan ez a felelőtlen állattartás és az ember általi túltenyésztés. Te jelenleg tudatosan egy belterjes macskakolóniát hozol létre azzal, hogy nem ivartalaníttatod, és hagyod őket egymás között (vagy környékbeli más macskákkal) szaporodni... Az nem kifogás, hogy 50 km-es körzetben egy állatorvos van. Akkor ahhoz az egyhez mész, és kész.

2020. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem is lesznek? :D akaszd már ki magad ombre , tiszta vicc vagy komolyan.


Mellesleg ha 200 macska mászkálna az udvaron se lenne semmi közöd hozzá, nem te eteted nem te fizeted a költségeit.


Bye bye szasa

2020. nov. 10. 12:58
 43/57 A kérdező kommentje:
Mert felelősebb állattartó az aki panelba nyomorogtatja az állatait meg full bolhásak meg büdösek 👏👏👏
2020. nov. 10. 13:00
 44/57 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig nem válaszol senki, hogy tanyán, vagy ahol a kérdező lakik, ezeken a helyeken nem élnek védett kistestű állatok? Gondolom rendszeresen kifizetitek a természetvédelmi értéküket, miután a macska levadászta...? :)


Azt meg remélem, hogy mielőbb kötelező lesz az ivartalanítás.

2020. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
64%

Ja, amúgy meg TÖRVÉNY szerint kell a telken belül tartani az állatot. Nem szerintem, meg a valaki szerint, hanem KÖTELESSÉG.

Sajnos nem ellenőrzik, pedig kéne.

2020. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Nem tanyán lakok ombre :D nem városban csak épp a szélén és nem nem lakik kisebb testű állat amit a macska elfoghat mivel este bent van nappal meg napozik ;) nem a kérdésre adott válaszod nem tetszik hanem a további fröcsögésed azt se tudod már miről beszélsz
2020. nov. 10. 13:14
 47/57 A kérdező kommentje:
Mi van? :D nem értem mit akarsz ide hányni, mert csak fröcsögsz, ebédre a xanaxot bevetted?
2020. nov. 10. 13:16
 48/57 anonim ***** válasza:
34%
Hol mondtam én neked, hogy tanyán laksz, szegénykém? :( Valami nagyon összekeveredett itt a buksidban. Az egyetlen, aki itt teljesen összefüggéstelenül fröcsög, az te vagy (meg a másik jóképességű őstermelő)...
2020. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Vergődjél akkor nyugodtan öreg :D azt se tudod mit böfögsz ,de nyugodtan bánom én
2020. nov. 10. 13:26
 50/57 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vergődök. Normális hangnemben válaszoltam a kérdésedre, kulturáltan kifejtettem a véleményemet, állást foglaltam egy vitában, felhívtam a figyelmedet a lehetséges problémákra, illetve konstruktív kritikát fogalmaztam meg azon információk alapján, amit nekem átadtál. TE kezdtél el velem minősíthetetlen stílusban beszélni, TE kezdtél el mocskolódni, TE kezdtél el "fröcsögni", TE kezdtél el személyeskedni. Én ezek után még mindig kulturáltan igyekeztem és igyekszem még most is válaszolni neked, de leginkább ez csak annak tudható be, mert tényleg komoly kétségek merültek fel bennem a szellemi kapacitásodat illetően...
2020. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!