Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, hogy hazudtam a szomszédnak?

Baj, hogy hazudtam a szomszédnak?

Figyelt kérdés
A szomszéd macskája nagyon sokat átjár hozzánk. Néha etetjük is. Egyre többet van nálunk, a kertben alszik stb. Időnként a szomszéd átjött megkérdezni, hogy nem-e nálunk van. Akkor mondtuk, hogy igen, és kivittük neki. Ma reggel is átjött a macska, nem sokkal utána a szomszéd is, de azt hazudtam, hogy nincs itt. Később hallottam, hogy hívogatja, cicceg neki, de a macskát nem is érdekelte, nem foglalkozott vele. Még most is a kertünkben van.
2020. szept. 1. 14:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%

9es, a saját ostobaságod legalább ne reklámozd! Gondolom falusi p..aszt vagy, akinél a macska fogyóeszköz!!!


Akinél viszont családtag ott van macskabiztos kerítés és/vagy kifutó, vagy hámon sétáltatás. Ez a biztonságos és fekelősségteljes macskatartás egyik alapja.

2020. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

10es, hívd fel a figyelét a BTK. idevonatkozó paragrafusára, utána a helyi önkormányzatnál/jegyzői bejelentés arról, hogy a szomszéd nem tarta be a jogszabályban leirtakat, saját állatát és annak őshonos környezetét is veszélyezteti.

Ha nem egy utolsó elmaradott faluban laksz, kötelességük a gazdát felszólítani, ha nem cselekszik ennek ellenére sem, akkor pedig pénzbírságot kap stb stb.

2020. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

Ha a macskák nem lennének ki járósak nem lenne utcán macska olyan pestis lenne hogy a korona a picsaba elbujhatna.

Néha nézzétek már ki a panel ablakból....

Olyan jó nektek hogy ez a világ gondotok komolyan irigylem ezeket az embereket!

Dolgozni meg kifog?! Komment arc nélküli huszárok!

Macskának egyszer csináltunk kennelt nagyot egy idióta állat baráttal aki addig nem hagyott minket amíg meg nem csináltuk kemény 100e Ft volt. A macska sírt zokogott depressziós lett, beteg szoszerint. Mondtam a csajnak hogy elmész a picsaba jelents fel a nem létező állat rendőrségen sz.rok bele majd miattad fogom elveszteni a macskát nem?! Nagy nehezen belátta hogy nem minden állatnak való ez! Alljatok már le gyerekeket neveljetek meg keritsetek be azokat bár nektek az se való!!!!!! Modern panel harcosok.

2020. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%

"hívd fel a figyelét a BTK. idevonatkozó paragrafusára,"


Az konkrétan melyik?

2020. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

"Alljatok már le gyerekeket neveljetek meg keritsetek be azokat bár nektek az se való!!!!"


Most megtudtuk, hogy macskát tartani felelősségteljesebb és nehezebb feladat, mint gyereket nevelni...

2020. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
13) akkor majd a gyereket is átküldöm hozzád, hadd szarják össze a házadat, meg randalírozzanak, mert hát egy gyereket se lehet bezárni.
2020. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%
Igen, baj. Nem gond, ha nálad hessel a macskám, ha szeret ott lenni, de banyek, fogjad már fel, hogy én (is) aggódok érte. Fenének kell hazudozni, hát nem ártottam neked.
2020. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

10/17


Nálunk is ez volt, aztán a szerencsétlen belemászott a patkánycsapdába. Csak hallom, hogy a kert végéből már második napja nyivákol valami, hát rácsapódott a csapda... utána pár hetig hal istennek nem jött át, de megint kísérti a sorsot...

2020. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%

#13:

Vegyél már be egy nyugtatót.

2020. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
45%
13. Macskák nélkül sem lenne pestis az utcákon, máshogy is lehet végezni a patkányírtást, ami ráadásul nem jár azzal, hogy a környező faunát is megtizedeli a macska. Kutyákkal és görénnyel például egy írtás alatt össze szoktak szedni vagy 100 patkányt, ha fertőzöttebb helyen járnak.
2020. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!