Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv! Láttam nemrég egy cicát...

Üdv! Láttam nemrég egy cicát a szomszédnál és amikor közelebbről megnéztem láttam, hogy ki van fordulva a szeme. Szemfekély? Kötőhártya-gyulladás?

Figyelt kérdés

A jövő héten tudom elvinni az állatorvosomhoz, mert most nincs rá pénzem. Milyen költségekkel számolhatok? Az egyik szeme érintett a betegségben. A cica a linkben úgy néz ki , mint a akit én láttam.

[link]


2016. júl. 12. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet verekedett egy másik cicával és megsérült a szeme.

A költségeket tekintve nem tudok nyilatkozni, de ha jól értem, akkor a szomszéd cicáját akarod saját költségen elvinni dokihoz meggyógyíttatni?😳 Úristen, vannak még jó emberek?!?!😌

2016. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz mert ez napról napra rosszabb lesz. Lehet hogy tudod majd fizetni részletre az ellátását. És mondjuk a számlát odalibbenteni a kedves szomszéd orra elé.
2016. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ki fogják műteni a szemét, ha így néz ki. Nagy fájdalmat okoz most neki, próbáld megbeszélni az állatorvossal, hogy most elviszed, és jövő héten fizetsz.

Esetleg a fizetésben megpróbálhatsz segítséget kérni macskamentőktől is.

2016. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Üdv minden kedves válaszolónak! Kis cica még , olyan, mint a markom. Nem tudom, hogy verekedett e, de más kiscicák is vannak és ők jól vannak. Cseppentettem a szemébe, meg kamilla teát főztem neki, de nem hiszek benne, hogy segíteni fog. Megígérem , hogy még a héten elviszem a kis angyalt, még ha kölcsön is kell kérnem !
2016. júl. 12. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdekes, hogy a cica gazdiját nem zavarja ez, nem?
2016. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiscicánál én valami fertőzés szövődményére tippelnék első körben. Minél előbb vidd el orvoshoz, mert ezen a pár napon is múlhat, hogy menthető-e a szeme. Volt már nálam nagyon csúnya szemű cica is, akinek nem adtam volna sok esélyt, hogy valaha látni fog:


[link]


Aztán ilyen szép lett:


[link]


A kezelése 4500 Ft-ba került. Most találtam egy kiscicát, akinek szemműtétre lesz szüksége, csak még túl pici az altatáshoz. Arra kb 12000 Ft-ot mondott az orvos.

2016. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Üdv kedves válaszolók! Bizonyára zavarja, de nincs rá pénze, kis nyugdíjon élnek. Kedves utolsó! Nagyon köszönöm a segítséget! Én sokkal többre gondoltam.
2016. júl. 13. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!