Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, hogy hazudtam a szomszédnak?

Baj, hogy hazudtam a szomszédnak?

Figyelt kérdés
A szomszéd macskája nagyon sokat átjár hozzánk. Néha etetjük is. Egyre többet van nálunk, a kertben alszik stb. Időnként a szomszéd átjött megkérdezni, hogy nem-e nálunk van. Akkor mondtuk, hogy igen, és kivittük neki. Ma reggel is átjött a macska, nem sokkal utána a szomszéd is, de azt hazudtam, hogy nincs itt. Később hallottam, hogy hívogatja, cicceg neki, de a macskát nem is érdekelte, nem foglalkozott vele. Még most is a kertünkben van.
2020. szept. 1. 14:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Miért hazudtál neki? Szeretnéd megtartani a macskát, vagy zavar hogy átjárkál hozzád kérdezősködni?
2020. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Baj. Én nagyon aggódok, amikor hívom a macskáimat és nem jelennek meg, főleg, ha előtte minden hívószóra rögtön ugrottak.
2020. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

De nálunk a macska nincs bezárva. Vissza tudna menni.

Igazából szeretem amikor átjön hozzánk, de ahol átjön, vissza is tudna menni.

2020. szept. 1. 14:53
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Az ő macskája, még jó hogy keresi, az enyém sem foglakozik avval ha hívom, és még látom is hogy hol van, de tojik a fejemre, megsem mozdul pedig megkap mindent amire szükség van. Szerintem vidd át neki lehet aggódik miatta. Ha nem kezded el etetni akkor nem szokik oda.
2020. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Attól még hazudni nem kell, mondd meg a szomszédodnak, hogy nálad van a macska a kertben, de téged nem zavar, amikor ott van, és ha őt sem, nem kell visszahívnia, de ne hazudj neki, én is nagyon aggódnék, ha az enyém nem jönne hívószóra.
2020. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha zavarja, hogy átmegy, akkor minek engedi ki??? Én is kiengedem a cicómat, de nem kajtatok utána, hogy hova megy. Ha szomszédol, hát szomszédol. Mindenesetre azért ne etessétek.
2020. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Átmentem. Szóltam neki. Azt mondta ha akarom estig maradhat mert el kell mennie.
2020. szept. 1. 15:07
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
btk. Állat telken belüli tartására kötelezi a szomszédot (is).
2020. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
23%
8-as. Egy macskát nem lehet telken belül tartani! Legalább is, ha nem valami túltenyésztett állat, hanem igazi macska.
2020. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Hozzám átjár a szomszéd új macskája, és engem zavar is. Kinyírta az összes eddig ott fészkelő madárnak a fiókáját és még a virágágyást is összeszarja. Hiába szóltam a szomszédnak, nem foglalkozik vele. Ilyenkor mit tudok tenni?
2020. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!