Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Elegem van belőle!

Mit csináljak? Elegem van belőle!

Figyelt kérdés
A keverék kutyám most 2 éves. Egy menhelyről hoztam 4 hónaposan. Az a baj vele, hogy kölyökkora óta folyamatosan a lábamnál van. Soha nem mozdul a lábam mellől. Ha leülök a kanapéra ráfekszik a lábamra és ott van addig amíg fel nem állok. Ha este alszom akkor is ott van az ágy végében a lábamnál. Ha kirakom a kaját a táljába, elkezdi enni és én közben elsétálok abba hagyja és jön utánam. Nagyon idegesítő mert tényleg MINDIG a lábamnál van. Próbáltam saját módszerekkel "eltántorítani" de nem jött be. A szakértők sem tudtak mit csinálni vele. SEMMIVEL nem lehet rávenni hogy fél méternél távolabb legyen a lábamtól. És én már teljesen kivagyok mert nem tudok egy lépést megtenni nélküle. És sajnos sokszor lépek rá a lábára véletlenül. És annyira sajnálom ilyenkor de egyszerűen nem tudok már mit csinálni vele. Valaki SEGÍTSEN.
2010. jún. 17. 10:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Igy hálálja meg hogy elhoztad a menhelyről!


Amugy ha anyira nem szereted hogy folyton rajtad "lóg" szerezz be kutya távol tartó sprey-t és fulyd be vele a lábod! De ennek ő nem fog örülni!


UI:Én nagyon szeretnék egy ilyen ragazkódó kiskutyust!


14/F

2010. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
sztem kérd me a barátnődet, hogy néha az ő kutyájával együtt vigye el sétálni amikor nálatok van. Amugy nagyon rendes vagy hogy még a munkahelyedre is magaddqal viszed. Lehet, hogy az elsó 4 hónapban folyton otthonhagyták, és le se tojták, és nem akar téged elvesziteni.
2010. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szia

a népligetnél van egy kutyaiskola (stázsa) vidd el oda egyszer és segítenek megoldani a dolgot. Oktatni kell a kutyát is hogy okos legyen, és tudja a vezényszavakat. Legalább alapszinten.

2010. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!