Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem unjátok a fogyókúrát?...

Nem unjátok a fogyókúrát? Nekem már most elegem van belőle!

Figyelt kérdés
Pedig csak egy hete csinálom,olyan igazságtalan,hogy a többiek eszik a finomabbnál finomabb csokikat finomságokat..én meg nem ehetek:( és attól félek,ha a fogyás is ilyen nehezen megy nem fogom tudni megtartani majd a súlyom..szerintetek?
2011. szept. 23. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi azoknál fordul elő,akik a diétát összekeverik az önbüntetéssel,ne adj Isten a koplalással.

De az mindenesetre eléggé világos,hogy nem vagy motivált és nem magadért az egészségedért csinálod,hanem ki tudja miért.

2011. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan fogyókúrát követsz, amiben konkrétan meg van adva, mikor mit egyél, akkor ez sajnos normális. Ilyet ne csinálj!

Számold a kalóriákat (meg a szénhidrátot, zsírt), és ahhoz igazítsd, így néha beleférhet vmi csoki, vagy valami:-D

2011. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont most gondoltam ezt végig, két hétnél tartok. A helyzet az, hogy SOHA nem ehetsz már annyit, amennyit régebben ettél. Tehát érdemes valahogy úgy átgondolni az étrended, hogy nagyon hosszú távon is tartani tudd. Gondolj bele a régi kajamennyiséggel és minőséggel híztál.

Most diétázol, sportolsz, lefogysz. Kevesebb kiló leszel mint amennyiv voltál, tehát az alap kaja igényed még kevesebb lesz.

Az én esetemben ha jól matekoztam, akkor ha leadom azt a 15 kilót amit le kell, akkor kb. annyi lesz a súlytartáshoz szükséges kaja, mint amennyivel most fogyok.

Szóval ahogy mennek le a kilók úgy kell vagy csökkenteni a kaját, vagy növelni a mozgást, különben visszahízol.

Szar érzés, de én már sosem fogok annyi csokit meg croissant enni, mint amennyit egy hónapja ettem.

2011. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehogy koplalok ne gondoljatok egyből rosszra:) Ha koplalnék egy napig se bírnám. Normálisan eszek és heti 4x futok. Ez az amit mindig várok:) Nincs baja motivációmmal csak félek,hogy mi lesz,ha lefogyok..Elég nagy változás lenne meg mi van akkor,ha vmi rosszat csinálok? Vagy lefogyok és elfogy az akaraterőm és visszahízom az egészet:S:(
2011. szept. 23. 20:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életed részévé válik a rendszeres edzés,akkor nem kell hozzá akaraterő,mert az lesz a természetes.
2011. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az edzéssel nincs is baj írtam,hogy szeretem és várom:) csak abba rossz belegondolni,hogy többet nem ehetek meg 1 szelet sütinél többet..stb.
2011. szept. 23. 20:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a dagadt idős embeket. Engem ez motivál, nem a modell csajok külseje. Ha elgyengülök, körül nézek az utcán, és belegondolok milyen nehéz lenne öregen és dagadtan alig tudni mozogni, és nyöszörögni meg fújtatni. Asszem inkább lemondok a csokiról. Kakaóscsigát kakaóval maximum szökőévente egyszer fogok enni a jövőben.
2011. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 x) ***** válasza:
100%
Hogy ne ehetnél... nekem minden hónapban kb kétszer van egy napom amikor felfalom a hűtőt :D Ha lemozgod utána akkor azt eszel amit akarsz. Néha ehetsz pár szelet sütit attól nem leszel dagadt disznó és a kilók sem feltétlenül jönnek vissza. De keress egészséges rágcsálnivalókat, egyél gyümölcsöket a csoki helyett.
2011. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen,utolsó én is hasonlóra gondoltam:) Hogy kéthetente tartok olyan napot,amikor kicsit többet ehezek.2 hetet kibírni vhogy könnnyebbnke látzsik,mint az előtte lévő 3 hónap finomságok nélkül.
2011. szept. 23. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 nap kell amikor jutalmazod magad ennyit megérdemelsz.
2011. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!