Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
1 hete ivartalaníttattam a kutyánkat és az 5 nap után rosszul lett: Szerintem depressziós lett a sok állatorvoshoz való rohangászástól... Nem hajlandó enni még kézből sem és nem is iszik mit tegyek?
2010. febr. 5. 15:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre kezd kissé személyeskedéssé válni a dolog, úgyhogy semmit nem mondok... Eszem ágában sincs emberi gyógyszereket adnom neki... Az utolsó válaszolónak még annyit, hogy köszönöm az építő jellegű kritikát, biztosan nagyon jól látja a helyzetemet, azért írt ilyeneket...
2010. febr. 5. 20:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Azzal itasd ammit nagyon szeret ,azzal etesd amit imád,próbálj vele játszani és vidd sétálni.Egyszóval kényeztesd el.Amikor már kezd jól lenni,akkor már nem kell.Szerintem túl pátyolgattátok és a kutya rájött,hogy így több szeretett kap.Én ezt tenném.
2010. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, de semmi. Még a kezemből sem eszik és még a májkrémet sem fogadja el tőlem pedog azt imádja. Csak fekszik és néz ki a fejéből :-( Hiába simogatom beszélek hozzá semmi... Ma visszük állatorvoshoz.
2010. febr. 6. 09:40
 14/18 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutya?Itasd fecskendőből és etesd egy pici erőszakkal és ne simogasd.Szerintem közben jót röhög magába.Állatorvos véleményét nem tudom,de nekem a leírásodból ez jött le.Bocsi
2010. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tényleg rosszul volt! Ma is elvittük dokihoz, kapott antibiotikumot, meg 1 csomó mindent, és az volt az első dolga, mikor hazajöttek, hogy rávetette magát a vizestélra. :-) meg evett egy kis csirkebőrt. És sokkal elevenebb. :-) Ez a pár nap nagyon kétségbeejtő volt mindenki számára. Nagyon örülök, hogy végre jól van.
2010. febr. 7. 17:35
 16/18 anonim ***** válasza:
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
2010. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zserno válasza:
Ez annak szól aki kiakadt ,hogy nincs pénze a kutyára.Elárulok egy titkot.Van ilyen nem is kevés ugyan is ha kutyát veszel zsenikém lehet neked akármilyen egyetemed akkor sem fogod tudni hányszor és milyen betegsége lesz a kutyádnak.Valószínüleg fogalmad sincs a költségekről.Még egy tehetősebb ember zsebét is megrántja rendesen.Én 400 ezernél tartok.Az hogy valaki egy kutyát vesz az tény hogy felelőséggel tartozik érte de akkor ennyi erővel csak a gazdagoknak lehet kutyájuk mert ők fizetni tudnak.És igen sok emberi gyogyszert lehet adni állatnak.A legtöbb állat gyógyszert csak a pénz kicsalogatására való mert hogy semmit nem használ.Ennyi.Mielött leugatsz másokat gondolkodj ha már tanult vagy.
2014. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Bár nem a kérdésre válaszolok, azért tanult, de nem logikusan gondolkozó honfitársamnak elmondom.

Egy kutya 10-15 évig él. Amíg él szüksége van élelemre, oltásokra, orvosra, gyógyszerre, ha beteg.

Egy ember életében 10 perc alatt változás állhat be. Ma meg tudom venni a kutyust, prémium táppal tudom etetni, ki tudom fizetni egy menő állatorvos tisztelet díját...stb. Holnap kirúgnak, és mivel felelősséggel tartozom és szeretem a kutyámat, nem dobom ki. Lehet, zsíros kenyeret eszünk, lehet részletet kérek az orvostól, de akkor is vannak anyagi nehézségek amiért senkit nem szabad lehúzni. Soha nem tudhatod milyen körülmények között él a kérdező. Tiszteld azért, mert gondoskodott a kutyájáról, mert aggódott érte, és főleg azért mert nem ellette évente 2x. A kölykök pedig nem egy menhelyen, vagy vízbefojtva végezték.

2014. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!