Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
1 hete ivartalaníttattam a kutyánkat és az 5 nap után rosszul lett: Szerintem depressziós lett a sok állatorvoshoz való rohangászástól... Nem hajlandó enni még kézből sem és nem is iszik mit tegyek?
2010. febr. 5. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha nem eszik, nem iszik, akkor beteg, mutasd meg állatorvosnak.

Egy kutya lehet szomorú, de depis nem lesz.

2010. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, kapott infúziót, egy ideig jobban volt, aztán most megint csak fexik szomorúan. Nem hajlandó elfogadni az ételt sem a kezemből sem... Viszont megugatta apumat...
2010. febr. 5. 16:03
 3/18 Neka ***** válasza:

Én megint vinném orvoshoz,ha még mindig nem eszik. Bármi lehet,nehogy komoly legyen. Ha most lett műtve és ha nem javul jobb lenne,ha nem csak reménykednél,hogy majd csak rendbe jön.

Jelezz azért,hogy mikor jön rendbe a kutyus!

MIlyen fajta?

2010. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
OK! A kutya 1ébként 1 tacsi. A legfőbb baj az, hogy nem tudom tudjuk-e állni a további költségeket... :-( esetleg utólag fizetek...
2010. febr. 5. 17:15
 5/18 Neka ***** válasza:
0%

Mi az,hogy nem tudod állni a költségeket????

Akkor miért műttetted meg és egyáltalán milyen hozzáállás ez,ha vállaltál egy kutyát?

Nem tudod állni a költségeket és akkor hagyod szenvedni?

Neked nem hisztizni+nyavalyogni kellene,hanem a kutyádat gondozni,ápolni és elvinni orvoshoz,ha nem javult az állapota.

2010. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha van kutyád és utána olvastál, akkor tudnod kéne, hogy elrákosodhat a méhe, tök mind1 hogy fialt-e vagy sem! Ezt akartam kivédeni, ezért műttettem meg! Egyébként a kutyát nem én szerettem volna, hanem az otthoniak! Értsd a kutya családi kutya. De rajtam kívül senki nem vitte volna el dokihoz még oltásra sem!!! Én egyetemre járok, és a pénz nem túl sok amit kapok! Ha én nem lépem meg ezt a dolgot, a kutya jól lett volna, de sajnos nem egyszer hallottam, hogy tragédiába torkollt a dolog, mert nem ivartalaníttatták! Ugyhogy mielőtt lehurrognál lécci tájékozódj!
2010. febr. 5. 17:47
 7/18 A kérdező kommentje:
Jah 1ébként már 2x voltunk vele a dokinál...
2010. febr. 5. 17:48
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha műtét után 5 nappal nem eszik, nem iszik a kutya, és az orvos semmi érdemlegeset nem tesz, akkor menj másik orvoshoz.
2010. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy belső gyulladása van!

Én adnék neki gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapítót, az enyém is azt kapott...

Persze fele adagot. Egyszeri alkalommal nem lesz baja tőle.


Aki nem ért egyet a kutya emberi gyógyszerezésével, az most légyszi ne pontozzon le!

Ha nincs pénze a kérdezőnek orvoshoz vinnie a kutyáját, akkor ez is jobb mint a semmi!


Jobbulást a kutyusnak!

2010. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Neka ***** válasza:

És még támogatva is van,hogy nincs pénze a kérdezőnek,akkor próbálkozzon otthon emberi gyógyszerekkel,gratulálok.

Én egyetem mellett dolgoztam és mellette volt kutyám....

2010. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!