Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak allergiás rohama...

A kutyámnak allergiás rohama volt este és sehol nem volt ügyelet már majdnem megfulladt az öklendezésbe. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen allergiás roham amikor öklendezik? Ezt orvos állapította meg,hogy allergia?

Kálciumot szokás adni allergiára, ha fulladásos roham,akkor seduxen injekciót. De az orvossal beszéld meg,aki megállapította. (bármég nem hallottam olyat,hogy öklendezne az allergiától)

2011. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a pollentől van,és fehér habosat hány néha csak öklendezik de nem jön semmi már nem bírom kivagyok idegileg hogy miért nincs ügyelet istenem!!!!!
2011. jún. 16. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

van ügyelet mindenhol.

Budapoest:

[link]

Vidék.

[link]


de öklendezés tuti nem allergia

2011. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az allergia tényleg nem jár öklendezéssel. De ha van Calcimusc ampulla, vagy pezsgőtabletta, akkor adhatsz neki, attól baja biztosan nem lesz.

Hol laktok?

2011. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem epilepsziás véletlenül? nem remeg?
2011. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah, reggel van és hát még este is hányt elég sokszor valami fehér habosat, valószínű hogy gyomor rontás lehetett mert elmúlt reggelre. Azért gyanakodtam allergiára mert nyáron mindig valamire allergiás lesz pl. pitypang, pollenek és feldagad az arca illetve puklik jönnek ki a testén. Remélem már nem lesz ilyen többet, majdnem megfulladt :( Az ügyeletes linkeket köszönöm, mostmár tudom hova kell vinni, Dunaújvárosi vagyok és sajnos nincs kocsink ezért nem tudom elvinni pl Budapestre
2011. jún. 17. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!