Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék 1 kutyát.(kisebbekre gondolok mint pl a westie)

Téglaépitésü házba élek (panelféle csak kisebb)

de sajnos a házirendbe azvan hogy kutyák tartása tilos

ha elmennék az önkormányzathoz kapnék engedélyt vagy vmit?


2011. máj. 1. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. a házirendben van, tehát a lakóktólkéne engedélyt kapnod, vagy megváltoztatni a házirendet...hát...sok sikert
2011. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:(
2011. máj. 1. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha "tilos" a kutya tartása a házban akkor még neked se fogják megendegni,hogy tartsál.:(
2011. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászoloknak .
2011. máj. 1. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj ha tartasz egy kis termetű kutyát, az egyik ismerősömnek 2 szobás panelben van egy beagle-je és egy malinois-a, és nem volt semmi gond.
2011. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne tanácsolj ilyeneket, a vékén vesz szegény egy kutyát és viheti a menhelyre.

Tudod, hogy a te ismerősöd házában hogy szóla házirend? Mert ha nem,akkor nem tudom mitől releváns

2011. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:S
2011. máj. 2. 18:45
 8/10 nory0722 ***** válasza:

Arról nem is beszélve,hogy se a beagle,se a malinois,de főleg a beagle nem panelba való! Kivéve ha napi 4-5órát sétál+fut vele,és erdőkbe viszi. Mivel könnyen híznak és nagy a mozgásigényük,vadászkutyák. Nekem is beagle-m van,tudom,miről beszélek. Utál a lakásban 1óránál többet lenni,minden baja van. Ha nem játszok,futok,erdőkbe járok eleget,akkor szökik,magának keresi meg a játékot,hiába van mellette másik kutya. Vérbeli vadász. De a malinoisnak is nagy a mozgásigénye.


Szerintem kérdezd meg a közös képviselőt,hogy lehet e tenni valamit azért,hogy kutyád legyen. Ha azt mondja,hogy kérdezd meg a lakókat,akkor jó.

2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, tudja mit csinál:) A házirendben az van, hogy max 1 kutya, de azt sem vették jó szemmel, pláne a 2. kutyát és mégis vannak és jól érzik magukat.
2011. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nory0722 ***** válasza:
Én nem félek,csak ismerem a beagle-öket. Semmi gond,ha napi 3-4 órát futhat,játszhat és vadászhat kint. Akkor panelban is elvan. Egyébként nem a legszebb felfogás,ha már az elsőt sem nézték jó szemmel,hogy vesz még 1et. Barátoméknál 2kutya van a lépcsőházban. Az egyik egy argentin dog,a gazdája megkérdezte,hogy nem zavar e,ha idehozzák. Mindenki rábólintott. Csendes,semmi gond vele,mert eleget mozog. A másik egy törpe spitcz,a gazdája senkit nem kérdezett meg,hogy jöhet e a kutya,egész álló nap ugat,alig viszik ki,csak pisilni 2x, bent játszanak vele(egy élmény alattuk aludni)...stb. Az összes lakó megutálta őket. Hiába van a házirendben,mivel ez egy 'kis közösség',illik megkérdezni mindenkit és megnevelni a kutyát.
2011. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!