Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hulyet csinal belolem a...

Hulyet csinal belolem a kuytam? Tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés
egy oras seta utan megall a kapuban es nem akar bejonni..raszolok, ul es nez, szepen hivom meg sem mozdul, ha elindulok fele hatral, elszalad, tavolabb leul. mintha szorakozna velunk. probaltam mar mindenfelet:jutalomfalattal gyakorolni a behivast (amit akkor megcsinalt) , kirekesztettuk mikor nem fogadott szot. ugy erzem nem tisztel.van valami konkret otletek mit kene tenni???
2010. jan. 29. 17:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

18.56 Szerintem inkább téged kéne megverni azzal a bottal, aztán haragudjál arra b.zmeg. Szánalmas és utolsó sz.rházi ember lehetsz ha már csak ilyen fizikai erőszakkal tudsz érvényesülni a kutyád szemében, és nincs annyi eszed hogy más módot találj ki a nevelésére. Nemcsoda hogy utál a kutyád, és egyáltalán nem bízik meg benned. Fantasztikus kapcsolat lehet köztetek, és tiszta szívemből sajnálom a kutyádat.


A kérdezőnek pedig, szerintem próbáld meg azt, hogy ha leül a kapuba a kutya akkor egyszerüen sétálj be és ne figyelj rá, vagy rohanj be, mintha játszanál vele meg hívd közbe. Ha nem jön be egyikse húzd be a pórázzal.


19/L

2010. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Akiteki ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Nem tudsz neki venni egy nyakörvet meg egy pórázt?

Csak olyan kutyát engedünk el a pórázról, aki megbízhatóan engedelmes, ez bizonyította is mondjuk az iskolában.

Majd egyszer addig kergeted, míg egy autó alatt köt ki.

2010. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!