Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hulyet csinal belolem a...

Hulyet csinal belolem a kuytam? Tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés
egy oras seta utan megall a kapuban es nem akar bejonni..raszolok, ul es nez, szepen hivom meg sem mozdul, ha elindulok fele hatral, elszalad, tavolabb leul. mintha szorakozna velunk. probaltam mar mindenfelet:jutalomfalattal gyakorolni a behivast (amit akkor megcsinalt) , kirekesztettuk mikor nem fogadott szot. ugy erzem nem tisztel.van valami konkret otletek mit kene tenni???
2010. jan. 29. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Fogd pórázra, ha kimész vele, akkor nem tud elszaladni!
2010. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
20%
Nézd, amikor volt egy kullancs az én kutyámba de állandóan morgott meg oda-oda kapott mikor arra a részhez értem. Ki akartam szedni de nem engette. Erre én meg fogtam egy botot, és jól elvertem. Utánna kiszedtem egy morgás nélkül, mert megtanulta azt, hogy ki a gazdi a házba.
2010. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Második (17:32)! Te normális vagy? Tőled el kellene venni a kutyát!
2010. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok. Nagy bátorságra vall megverni egy kutyát. Szerintem nem kellene kutyát tartanod.
2010. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Azért agyon ne verd a kutyát. Viszont fegyelmezni egy két fülessel azért lehet. Én is szoktam bármennyire is szeretem a kutyáimat.
2010. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Ti szinte mindannyian hülyék vagytok már bocsánat.


1. Igen a kutyát nevelni kell, ez alap.

2. Bottal kell verni a kutyát mert akkor a botra lesz mérges és nem a gazdira. Szerintem ennek is alapvetőnek kellene lennie kutyatartók körében.

2010. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha elmentek sétálni vigyél magaddal pórázt! Ha nem akar majd bemenni rakd rá és vidd be! Ezt párszor ismételjétek meg mindennap és ha továbbra sem akar bemenni akkor pórázos, szigorú láb melletti séta! Sztem lesz annyi esze h összekösse a két dolgot :)
2010. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bottal kell verni a kutyát? Ez nektek a nevelés??? Szánalmas ostoba parasztok!
2010. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Néha nem árt egy atyai pofon, ez tény.
2010. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

17:59! Szánalmas vagy! Neked se való kutya!


És a nagy kutyatartók azt nem tudták, hogy a kutya nem felejt? Akkor adja vissza a verést, amikor nem is gondolnátok! Egy páréves verésért képes évek múlva rátok vagy a családtagokra vagy a kisgyerekekre támadni!! Ezért van az a sok kutyatámadás!


Idióták!


egy olyan, akinek nincs is kutyája, mert gyerekként megtámadta egy

2010. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!