Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresem a családunknak legjobb...

Keresem a családunknak legjobb kutyafajtát, milyen legyen?

Figyelt kérdés
Félhosszú szőrű (10-20 cm), aljszőrzettel rendelkező,nem fekete, közepes-nagy testű kutyafajtát keresek amit nem kell félteni hogy ellopják felnőttként, de nem agresszív, kutyássportra, főleg canicrossra és klikkertréningre alkalmas, intelligens és játékos, gyerekszerető. Ja, és nem border collie. Tudtok ilyet?
2010. jan. 4. 12:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is mindenki a kedvencét írja le, de szerintem az értelmesebbje csak akkor ha ide is illik. Csak azt monjda már meg valaki hogy miért nem szép a mudi? Miért monjda ezt mindenki? A német juhász miért szép? Hiszen nagyon hasonlóak! Vagy egy fekete spicc!? Hisz annyira hasonlóak és még rokonok is. Miért nem mondják, soha egy buldogra, vagy kopasz kutyára, van aminek nincs orra, vagy kidülled a szeme, vagy görbe a lába, hogy nem szép? Csak azt hogy érdekes a kinézete meg stb... Ezt az egyet sosem tudom felfogni :D Nem azt mondom hogy mindenki imádja, de erre a fajtára kapásból mindenki azt mondja hogy nem szép csak okos...
2010. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Amúhy bocs az előző offért. Miért nem választod az aussie-t akkor? Olyan gyönyörű színekben van!
2010. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

A mudisnak, ha már offol: Én mondtam már bulldogra meg kopaszra hogy ...maradjunk annyiban hogy rondát mondtam:)

Külsőre mindenkinek más kutyatípus tetszik, nekem az egyenes szőrű, sörényes, élénk színű, nagyobb kutya hatását keltő kutyák tetszenek. Ezért számomra a mudi nem annyira szép-tudom van benne cifra, fakó...de ezek mind fekete-fehér és föld színek árnyalatai. A belgám tűzvörös, az aussiek szintén gyönyörű, élénk színekben pompáznak...de nem várom hogy elfogadd én ilyeneket tartok szépnek, Te olyanokat. Ja, és nem mondtam hogy ronda, csak h sztem nem szép. Nem ugyanaz.

2010. jan. 5. 10:00
 34/36 anonim ***** válasza:

Ír szetteres vagyok!

nekem nem az van ... hmm de nagyon okos és szép kutyák is :) Ahova járok műkörmöshöz ott van 2 is !

Happy és Lüszi gyönyörűek ... nekem Amstaffom van és Amerikai bulldogom :)

De a leírásod alapján a szetter való nektek :) Jó keresgélést :)

2010. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Kedves kérdező, azt mondtad, ausztrál juhász, láttál mar ilyen fajtát? Szerinted abba a szőrbe nem tapad bele a Bogáncs meg a toklasz??
2015. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Es meg annyi hogy a bizalmatlan kutya nagyon sokszor agresszív is, hiszen a bizonytalan helyzet/idegi állapot, a védekezési ösztönt hívja elő, szoval nem tudom belegondoltal e abba amit írtál.....
2015. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!