Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresem a családunknak legjobb...

Keresem a családunknak legjobb kutyafajtát, milyen legyen?

Figyelt kérdés
Félhosszú szőrű (10-20 cm), aljszőrzettel rendelkező,nem fekete, közepes-nagy testű kutyafajtát keresek amit nem kell félteni hogy ellopják felnőttként, de nem agresszív, kutyássportra, főleg canicrossra és klikkertréningre alkalmas, intelligens és játékos, gyerekszerető. Ja, és nem border collie. Tudtok ilyet?
2010. jan. 4. 12:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ír szetter !
2010. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
arany retriver
2010. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Mudi? Nem csak feketében van, van cifra mudi, hamvas mudi,barna mudi, fakó mudi... :D
2010. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

A beagles vagyok. :)

Akkor miért nem vesztek egy olyan kis növésű pamacs kutyát. nem tudom a nevét, talán havanese, bocsi ha rosszúl írom

2010. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Azért mert közepes-nagy testűt akarnak aki bizalmatlan másokkal -.-'
2010. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
(mostmár értem mit jelent, h a magyar fiataloknak egyre csapnivalóbb a szövegértési készsége... :o( szomorú, h egy ilyen egyszerű mondat is nehézséget okoz)
2010. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, végére kezdett érdekes lenni:) Rájöttem hogy mindenki a saját kedvencét próbálja beajánlani általában, gondolom tenyésztők is vannak köztetetek, eladandó kiskutyákkal:) De sebaj.

Ausztrál juhász a nyerő ebben a körben!

Hogy kb. mindenkire reagáljak: springer spani ua. mint a másik spaninál, szamojéd túl szőrös, megsülne nyáron ha futnia kéne, a beagle-s beíró vicces (lécci olvasd el a kérdést!). A mudi azért van olyan mostohahelyzetben, mert bár sokmindenre jó, juhászkutyák között nem a legszebb fajta.

Menhelyről nem mernék hozni, nem tudni mit élt már meg és milyen "vér" van benne.

2010. jan. 4. 18:04
 28/36 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem: ír szetter egész jó tipp, utánanézek majd!
2010. jan. 4. 18:14
 29/36 anonim ***** válasza:
Ezzel a spánieles dologgal - főleg a springernél amelyik sokkal kevésbé felkapott és elcseszett fajta mint a cocker - nagyon nem értek egyet. De mindegy :o)
2010. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
nekunk szep mudink van!bar kinek mi... de gyerek melle, es biztos tarsnak csak ajnlani tudom.az sem utolso szempont hogy magyar fajta!
2010. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!