Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rasszisták a kutyáim?

Rasszisták a kutyáim?

Figyelt kérdés
Sokkal dühösebben ugatnak, és majd szét szedik a kerítést, amikor cigány galerik portyáznak az utcában. De amikor iskolás gyerekek mennek haza, vagy idős nénik bevásárolni, akkor még vakkantani se vakkantanak. Ez miért van?
2010. jan. 3. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
rengeteg állat gyűlöli a cigányokat. ez tény. hogy miért? a válasz nyilván politikai nézetre van bízva,de a tény tény marad ;)
2010. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
66%
Jól teszik a kutyáid örülj neki, ki is engedhetnéd őket ha jönnek a bodzaszedők!
2010. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ereszd rájuk a blökiket nyugodt szivvel!;)
2010. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
A cigányok más szagmintákat adnak ki. Az emberi testszag nagyban függ a bőrszíntől, ezt tapasztalhatod bárhol.:)
2010. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
valószínűleg azért nem szeretik, amiért a postásokat sem. A postások házról házra járnak egy csomó idegen szagot visznek magukkal, többek között a többi háznál lévő többi kutya szagát. Ugyanez igaz a házaló cigányokra is.
2010. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kuvaszunk van és ő is gyűlöli a cigányokat... pedig soha nem volt ellenük uszítva. De az előző kuvaszunk is utálta őket.... Én ezt abszolút nem bánom.
2010. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A németjuhásznak látom a szemén többre is képes lenne mint a seggükbe harapni. Az acélos fegyelem jellemzi. Szereti a kemény munkát, a precizitást a rendet a fegyelmet, bárkit megcincál, aki nem fér bele az általa alkotott világba, persze ez így van rendjén. Nem érdemes vele lacafacázni én csak Itlernek hívom :)))

A kis tacsi keverék az más világ, ő vidám, játékos, kedves elbűvölő tündérvirág, szeret mindenkit, befogadó toleráns eb. Ennek ellnére, a szélsőségeket ő sem szereti. Szerintem ő Jobbik szavazó, persze ezt nem kötjük mások orrára. Krisztinának hívom. :):))))

2010. jan. 3. 23:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

a romák hangosabbak ,és ezt a kutyák nem szeretik.

való igaz , sok kutyát látok akik másként reagálnak rájuk.

a miénk sem szereti , sőt :)

2010. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem rasszisták, de úgy látom sajnos sok válaszoló igen.

Akik hangosabbak az utcán, bandában járnak, esetleg házról házra beszólnak(házalnak) fenyegetést jelentenek a kutya területén, mint azok akik csendben, egyedül mennek el az utcán.

Egy részeg nem roma csapatot megugatna, míg egy csendesen elhaladó romát nem, figyeld meg ha van rá módod.

Csak az emberek általánosítanak.

2010. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Az én kutyáim CSAK cigányokra ugatnak !

És büszke vagyok rájuk , én nem neveltem beléjük a rasszizmust ... de nem bánom hogy ilyenek...!!

2010. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!