Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ennyi állatkínzó?...

Miért van ennyi állatkínzó? Hogy van szívük szenvedtetni az állatokat?

Figyelt kérdés

Felháborodtam hogy a tv ben szegény ló sorsa hogyan végződött, és hogy kis gyerekek kiszurkálták a kiscicák szemeit!meg mennyi állat van láncon,van akiknek még házuk sincsen élete végéig kivannak kötve háza sincsen kivan téve a fagynak ennek a hidegnek,és esőnek meg minden másnak!és mentünk rokonokhoz és legalább 6 kutyát láttam kitéve az utcán, 1 et felisvettünk, de a többit nem tudtam felvenni. már 6 kutyám van otthhon.. ez hihetetlen!azok a kutyák várták a gazdijukat az út melett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hogy birja ezt nézni a gazdája?mondja meg valaki,mert állítólag minden embernek van szíve!!!!!



[link]


2009. dec. 21. 00:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%

10:44

8:23-as vagyok, és a hajléktalanokat is nagyon sajnálom. Mindíg van kikészítve pénz,ha a piros lámpánál bekopog a hajléktalan, mindíg kap tőlem 1-200 ft-ot, és engem az sem zavar, ha megissza. Ebben a hidegben lehet, hogy segít a féldeci. Az a baj, hogy nagyon sokan nem önszántukból kerültek ki az utcára, hanem a kormány is nagyban hibás. A kinti életből nagyon nehéz visszakerülni.

Az utcákat járva már csak az szomorúbb, ha látok egy hajléktalant egy kutyával dideregni.

2009. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Pl:

Volt egy staffordom, (idős korában halt meg rákban)

Egyszer kiskorában megtámadta egy másik kutya, aki elszabadult a pórázáról!!!!

Összeverekedtek, és kértem a gazdáját, segítsen szétválasztani őket!

Az a roh% szemét azt mondta, hogy : HAGYJAD, HAD EDDZŐDJÖN!!!!!!

Az én kutyám volt az erősebb, és már az argentin dog torkának ment volna neki, mikor nekem sikerült határozottságommal, és lélekjelenlétemmel megállítani őket!

Utána behúztam egyet a másik gazdának! Kur% nagyot kapott! Mondtam neki, hogy mostmár te is eddződsz öreg!

Az egy patkány volt!

Ha tehettem volna, elveszem tőle a kutyáját!

2009. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
46%
10:44-nek: igen, sajnálom őket, ahogy az éhező afrikaiakat is, meg a környezetszennyezést is rossznak tartom, de most az állatokról van szó, ha a hajléktalanokról akarsz beszélgetni, írj ki egy másik kérdést. Nem írhatjuk mindig oda, hogy még kit sajnálunk és kit/mit utálunk azon kívül, amiről szó van.
2009. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor ha én csak az állatokat sajnálom? Most ettől rossz vagyok? Mindenki sajnáljon azt akit akar. És ne mondják meg hogy az éhező gyerekek vagy hajléktalanok fontosabbak. Azoknak is segít sok ember, de van akinek meg más a dolga.
2009. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom a hajléktalanokat annyira, mint az állatokat,mert ember még nem került utcára állat hibájaból,de fordítva már igen. És egyetlen állat sem öl élvezetből,csupán az ember ilyen rossz !!
2009. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!