Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ennyi állatkínzó?...

Miért van ennyi állatkínzó? Hogy van szívük szenvedtetni az állatokat?

Figyelt kérdés

Felháborodtam hogy a tv ben szegény ló sorsa hogyan végződött, és hogy kis gyerekek kiszurkálták a kiscicák szemeit!meg mennyi állat van láncon,van akiknek még házuk sincsen élete végéig kivannak kötve háza sincsen kivan téve a fagynak ennek a hidegnek,és esőnek meg minden másnak!és mentünk rokonokhoz és legalább 6 kutyát láttam kitéve az utcán, 1 et felisvettünk, de a többit nem tudtam felvenni. már 6 kutyám van otthhon.. ez hihetetlen!azok a kutyák várták a gazdijukat az út melett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hogy birja ezt nézni a gazdája?mondja meg valaki,mert állítólag minden embernek van szíve!!!!!



[link]


2009. dec. 21. 00:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
óóó bocs az elején félre írtam nem szegény embert hanem szegény kutyát
2009. dec. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Most teljesen mindegy, hogy kinti kutya-e vagy benti.


Azt ki sem fejtem, hogy mit csinálnék az ilyen állatkínzókkal, mert nem elég rá egy oldal.

Mondanám azt, hogy ezek az emberek azért állatkínzók, mert olyan neveltetésben részesülnek. Mi nagyon szeretjük az állatokat. Ha egy elesett beteg állatot látunk, akkor orvoshoz visszük és utána a menhelyre, vagy mi magunk fogadjuk be.Mi úgy már eleve így neveljük a gyereket. Szereti az állatokat és már ő is rászól az osztálytársaira, ha bántani akarnának egy állatot.

Ennek ellenére itt van egy ellenpélda. Gyerekkoromban nekem csak macskáim voltak.Mivel akkor még nem volt divat az ivartalanítás, ezért minden éveben 2 alom volt. ameddig tudtam mindig eltitkoltam, hogy van kölyök és később mindegyiknek találtam gazdát. De amikor anyám észrevette akkor ő könyörtelenül a földhöz vágta a kölyköket 1-2 naposan. Hiába toporzékoltam, hisztiztem.Ennek ellenére mégsem lettem állatkínzó, sőt....


röviden szerintem a kérdésre a válasz:neveltetés

2009. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Én se értem,hogy lehet valaki ilyen hülye. Én egy kutyát bántani se bírnék,nem hogy kínozni!


F17

2009. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg a gyilkosok is enyhe büntetést kapnak, vagy felmentik őket,és újra gyilkolnak, addig miért várjuk, hogy az állatkínzókat elitéljék?

Én állatbarátnak tartom magam, gyűlölöm azokat, akik bántanak egyet is, a szemet szemért elvet vallom, de egyedül nem tehetünk sokat. Igen...börtönnel kellene büntetni az állatkínzókat, hogy legyen visszatartó ereje a kínzásoknak. Ne tartson állatot az, aki nem szereti őket. Én gyakran nézem az Animal Planet "Állatmentések" című műsorait, na....ott láthatjuk, hogy mennyit ér az állat, ha már felelősséget vállaltak érte. Persze rögtön meg lehet válaszolni: olyan messze van Magyarország ettől a tökéletes megoldástól, hogy rajzolni sem lehet. Nagyon sajnálom a védtelen állatokat.

2009. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt b-uzi emberek ,azt hiszik ,hogy mindenhez jogok van ,hogy ők mindent megtehetnek mert "felsőbrendüek" !

Állatot nem tudnék bántani ,de az ilyen retardált pö-csöket akik ilyet csinálnak én is végig húzkodnám szögesdrótal a nyakán!!!!

2009. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

01:29es.Ha tudsz ezekről az esetekről miért nem lépsz közbe????

Amúgy aki egy állatot egy ujjal is bánt legszívesebben élve megnyúznám.

2009. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
:(( Olyan rossz mikor valaki írja, hogy állatkínzást látott, mit tegyen. Mindig arra gondolok, hogy bárcsak én lehettem volna ott. Lehet már a börtönben ülnék, vagy lenne pár törött csontom, de 100% hogy megtoroltam volna. Belőlem az ilyen emberek hozzák ki a pszihopatát, ez van. Kedves kérdező, ezek nem emberek, csupán beteg korcsok, akiket szemétként cipel a föld a hátán. Nekem tetszett a videó, amin a sintérverés volt. A radikálisoknak is annyian kellene lenniük, mint pl a critical mass-os felvonulóknak. Vagy csak pár ilyet nyilvánosan kivégezni, megnézném utána is menő dolognak tartaná e egy pár kg-os állat kínzását.
2009. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek között rengeteg az elfajzott, beteg lelkű és sajna van, aki még menőnek is tartja ezeket a dolgokat és ezzel dicsekszik a haverjainak. Egyébként régen nagy divat volt az állatkölykök megölése, hogy ne legyen túl nagy a szaporulat és ez falun még ma is teljesen természetes. Nekem is voltak nagyszüleim, akik vízbe folytották a kiscicát, kutyát, de mikor én ezt megtudtam azt mondtam nekik, hogy amíg nem ivartalanítják őket addig engem többet nem látnak, mert én szadistáknak közelébe sem megyek. Így inkább meglett az ivartalanítás, vagy volt olyan állat, amelyik fogamzásgátlót szedett.És aztán a nagyszülők is azt mondták, hogy nekik is sokkal jobb így, mint agyonütögetni a kisállatokat.Szóval meg kellene próbálni a saját háztájon elkezdeni az ilyen dolgokat és akkor hátha a gyerek már nem ezt látja, így eszébe sem jut, hogy ez természetes dolog. Egyébként a szigorú büntetést is be kellene vezetni. Ugyanazt kéne végigcsináltatni a kínzón, mint amit ő tett az állattal.Egyébként én az emberölésnél is ezt gondolom. Ugyanúgy ölném meg a gyilkost, ahogy ő tette az áldozatával. Biztos lenne visszatartó ereje, nem úgy mint most annak az egy két évnek jó meleg helyen, tv-vel, kajával, könyvtárral, tanulási lehetőséggel. Jobb soruk van a dutyiban mint néhány kint lévőnek.
2009. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

NA MOST ENGEM MIÉRT PONTOZTATOK LE?

EZEK SZERIT TI SEM VAGYTOK JOBBAK!

D*GÖLJÖN MEG AZ ÖSSZES MOCSKOS FÉREG ÁLLATKÍNZÓÓÓ!!!!

KÍVÁNOM NEKTEK,HOGY MINÉL HOSSZABB ÉS FÁJDALMASABB MÓDON D*GÖLJETEK MEG!!!

MU-HA-HAAAA:D

2009. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
30%
Engem az érdekel, hogy az állatokat sajnálók vajon a hajléktalanok sorsát is ennyire szánják-e?
2009. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!