Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ennyi állatkínzó?...

Miért van ennyi állatkínzó? Hogy van szívük szenvedtetni az állatokat?

Figyelt kérdés

Felháborodtam hogy a tv ben szegény ló sorsa hogyan végződött, és hogy kis gyerekek kiszurkálták a kiscicák szemeit!meg mennyi állat van láncon,van akiknek még házuk sincsen élete végéig kivannak kötve háza sincsen kivan téve a fagynak ennek a hidegnek,és esőnek meg minden másnak!és mentünk rokonokhoz és legalább 6 kutyát láttam kitéve az utcán, 1 et felisvettünk, de a többit nem tudtam felvenni. már 6 kutyám van otthhon.. ez hihetetlen!azok a kutyák várták a gazdijukat az út melett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hogy birja ezt nézni a gazdája?mondja meg valaki,mert állítólag minden embernek van szíve!!!!!



[link]


2009. dec. 21. 00:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%

Ajjajj már megint ezek a szerencsétlen kinti kutyák xD Arra nem gondolsz hogy bent a házban is kínoznak állatokat csak azt nem látod?

Amúgy nem tudom miért teszik ezt az emberek, de tény, hogy nagyon sokan bántják őket. Meg vagyok győződve róla hogy ezek betegek. Előbb utóbb az embereket is bántják az ilyenek.

2009. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
azt nemtudom ,de azért általában akik bent tartják házban panelben azok szeretik , az egy dolog hogy szenved a magánytól mig dolgozik a gazda, de nem szurja ki a szemét!!!!!!!!!
2009. dec. 21. 01:15
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

AZ ISTEN B*SZNÁ MEG AKI EZT TETTE...REMÉLEM MINÉL ELŐBB MEGD*GLIK MINDEGYIK!HA PEDIG NEM ÉN LESZEK SZEMÉLYESEN AZ AKI KITÉPI A TÖKÉT AMIT LEDUGOK A TORKÁN!!!!

D*GÖLJÖN MEG AZ ÖSSZES ILYEN EMBER!

HOGY TEHETTÉK MEG AZZAL AZ ÉDES KUTYÁVAL:'( :'(

2009. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
MÉG 1 SZÓ, REMÉLEM VALAHOGY ELŐKERÜL A TETTES,MERT AKKOR ÉN LESZEK AZ ELSŐ AKI KINYOMOM A SZEMEIT FELAKASZTOM ÉS ÉLVE TEMETEM EL....
2009. dec. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Na b+ mostmár oda érünk hogy aki kint tarja az kiszúrja a szemét? :D Király... Semmivel sem több ember szereti a beni kutyáját mint a kintit. Képzeld a barátnőm apja minden évben befedeztette a kutyáját hogy ne zavarják ivarzáskor a nyafogással, majd a kölyköket lelőtte légpuskával. Na és találd ki hol lakott a kutya!? Bent! Sőt a kan is bent lakott, aki befedezte mindig, mégpedig a szomszédban! És képzeld, nővérem apósa, direkt lány macskákat tart meg, hogy ne pisiljék ki a kertet, és amikor ellenek akkor vízbe folytja a kölyköket! És képzeld ők is bemehetnek! No akkor most mi van? Csak annyi hogy ennek semmi köze ahhoz hogy kint vagy bent vannak. Aki nem szereti az állatait, az rossz ember, kint is, bent is.
2009. dec. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem azt mondtam hogy bent szenved a magánytól, hanem hogy egy benti kutyát is verhetnek, kínozhatnak, éheztethetnek. Legfeljebb nem annyi ideig, mert a szomszéd feljelenti őket a panelben hogy nem tud aludni.

Az ilyen embereket ki kéne nyírni.

2009. dec. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen nagyon fájdalmas egy normális embernek ilyet látni:(((((((((((((((((( és szomorú hogy már szegény nem is él, és hogy fájhatott neki, és nem tudott seemmit tenni ,mert kilett szurva a szeme, hogy dögölje.nek meg .... a saját vérükben pusztuljanak akik ezt tették!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihetetlen ki képet erre!!!!!!!szegényke hogy félhetett és aztán nem is látodd, nem is tudott hová bujni, és gondolom réadásúl megis rugdosták!!!!!!!!!aztán eltemették!!!!!!!!!!ajjjjjjajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj magyarország!!!!!!!!!mért nem ér egy szart sem sz állatvédelmetek!!!!!!!!!!!
2009. dec. 21. 01:52
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen embereket, nincs szívük, nem éreznek semmit? Az ilyenek elmebetegek akikkel ugyanezt kéne tenni amit ő tett az állatokkal, akkor talán felfognák hogy rossz amit csináltak.
2009. dec. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Az éhező vagy rossz sorban élő gyerekeket sem védi senki!Akkor miért lennének fontosak az állatok?
2009. dec. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
tegnap egy csomó cigány gyerek úgy 6 év körüliek egy kölyökutyát láncal üttek majd rátekerték a nyakára és azzal húzták szegény embert. De még semmit se lehet tenni ez ellen mert ezeknek az egész bagázs elkap egyszer és kinyír. képesek lennének rá. annyira sajnáltam azt a kisutyát jól kezdi az életét. meg mentem iskolába és bejött az iskola udvarba egy kutya odajott hozzánk mi megsimogattuk odament egy másik gyerekhez (cigány) aki belerúgott az oldalába. Hát tom hogy vannak fehér emberek között is szívtelenek és azok is csinálnak minden hülyeséget meg a romák is de azé előlények azok az álatok miért kell úgy velük bánni. Tisztelet a kivételnek. Egyszer emlékszem voltam lent barátommal és direkt ráléptem egy méhére szegény megdölgött utána 1 hétig bűntudatom volt semmit se akartam csinálni akkor fogadtam meg hogy 18 évesen segíteni fogok az állatokon :(
2009. dec. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!