Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Westie?

Yorki vagy Westie?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
A kép alpján elég nagy a westid szőre de ha hosszú szőrűre vágysz akkor csak így tovább! Am.ha azért döntöttél westi mellett mert sokan lenézték a yorkit hát a westit is sokan le fogják!! csak szólok de szerintem jobban tetted volna Yorkit veszel mert az sokkal aranyosabb:)És a Westi -hez is néha napján kell hívni kozmetikust ha nem akarod hogy bolha tanya legyen!
2010. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
ez a kép,még a kozmetikázása előtt készült,nyárra le volt neki végva a szőre!
2010. aug. 24. 12:14
 63/69 anonim ***** válasza:

Mindkettő ari

de én a westiet ajánlanám mert olcsóbb.

2010. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim válasza:
A westie sokkal cukibb és nem hullik a szőre. Nagyon kedves kis szerethető kutyus.
2011. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:
Már másfél éves a kis bolondoom :) nagyon imádom,rettentő szófogadó kutyus,gyorsan megtanult mindent,a szobatisztaságtól kezdve a gyere-ül-fekszik-ig mindent :D NaggyonNagggyoon jól döntöttem vele :) És az a jó benne,ha pl átmegyek vele egy forgalmas zebrán,akkor nem eltapossák,mint az apróbbnál apróbb kutyákat :DD
2011. ápr. 5. 16:51
 66/69 anonim ***** válasza:
:)) Örülök, hogy jól döntöttél! :) én is westies vagyok, szeretek minden állatot, de a yorki... hát. idegbeteg sajnos a legtöbb:(
2011. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van és nem idegbeteg, nagyon-nagyon imádnivaló, kis kedves bogár. :) Odáig vagyok érte! :)

Örülök, hogy sikerült megtalálni a számodra igazit! :)

2011. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
nem is azt mondtam, hogy mind hülye, hanem a legtöbbje sajnos :( akik itt laknak a környéken mind...:S
2011. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

szép a westie-d :D Láttam a képet

Megtudhatom h melyik kennelből vetted

és h mennyi volt az ára?:D

2011. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!