Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Westie?

Yorki vagy Westie?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
0%
ja és a szomszédunknak wesztije és befestette szegény kutyát rózsaszínre és vele csillog villog szóval mindkettőt használják divatolni ha nem vetted még észre ammeg szerintem nem a kutyád elől kapkodják fel a kis szőrcsomókat hanem előled mert látszik rajtad hogy milyen felelőtlen vagy ja és én hagyom hogy odamenjen más kutyájához amint már mondtam te kokec
2009. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
kokec.. uhh én ilyen szavakat nem ismerek, én könyvekből bővítem a szókincsem, biztos valami tájszólás. szóval ha anyázni akarsz, akkor értelmes szavakkal tedd, mert ennek így nem sok értelme. ja, és anyád
2009. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
69%

Héj paraszt! melyik ut vezet Budára:DDD

Westie mindenképp!!! hogy a kérdésre válaszoljak. A Yorkiek tényleg nem százasak. Vagy beszarik, vagy a másik véglet, mindennek nekimegy... azért kapkodják fel öket a másik kutya elöl:))))

2009. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
kokec xD nem azt jelenti hogy anyád és nem egy vidéki paraszt tájszólás meg se mondom hogy mit jelent mert nem értenétek meg
2009. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok yorkit ismerek, közülük 2 normális. én aláírom, hogy sokat tesz a nevelés, de vannak dolgok amiket neveléssel sem tudunk eltűntetni. feltétlen reflex, kulcsinger, bevésődés.

nekem westiem van és vannak akik felkpaják a yorkijukat vannak akik nem. régen kinevettek, mert azthitték, hogy majd felkapdosom a kutyám, mert kis termetű. én nemkaptam fel, oda engedtem a német doghoz is. megtanulta, hogy melyik kutya bánt és melyik nem. westieből is van dilis.


és igaz, hogy a westie is túl van tenyésztve, de közel sem annyira mint a yorki.. nézz meg 3 oldalnyi hirdetést, fogadni merek, hogy lesz legalább 6 yorki babás hirdetés. mostmár az amerikai staffordokat is kezdik tenyésztgetni, mert milyenmenő, ha izmos a kutya.


Kedves kérdező!


Ha yorkit veszel, készülj fel, hogy lehet sokan lenéznek majd, vagy ha bemész vele egy állatboltba körberaknak ruhával, de vannak aranyos yorkik is, akik ellenben a nagytöbbséggel igazi terrierek.

Viszont ha westie veszel tudd, hogy lesznek nehéz pillanataid, de meg fogja érni! Hűséges, mindig kitartó kutyád lesz, aki igaz kis termetű, de ha érzi, hogy veszélyben vagy megvéd.


Ha a wetie mellett döntesz és kellenek tanácsok szólj, én szívesen segítek!

2009. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
0%

én minden kép a yorkit ajánlom...

játékos,szeretni való..Nekem is van egy miden nap elöjön valami más tréfával:D

Szerintem,westit kevesebben is veszik..mert midenkinek jobban tetszik a yorki,de nem azért mert "divatkutya"hanem egy tündéri kisállat.:)


Majd ird le melyik melett döntötél.

2009. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Westiet vettem:) 1 hete van nálam,nagyon tündéri :)

2009. dec. 13. 10:59
 38/69 anonim ***** válasza:
jól döntöttél!
2009. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
0%

...vagy nem!

Kinek mi a jó...

2009. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:

gondolom bent tartod

de láttam már hogy nem


hogyha nem akkor ne westie mert amikor piszkos lesz akor az eléggé "csúnya" :S

és hát fürdetheted elég sokat,mert órák kérdése és megint

2010. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!