Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Westie?

Yorki vagy Westie?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%

westie, azt legalább nem ruhakiegészitésnek veszik:((

ahol mi lakunk a lakotelepen mindenkinek yorkieja van, egyik bénább mint a másik.. remegösek, félösek vagy agresszivek.. mindenképp westie!

2009. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
100%
és a yorkie ugyanugy koszolodik, max nem látszik mert sötét:)))
2009. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim válasza:
38%
Hát szerintem nicnsni oylan hogy aribb vagy bérmi . egyik ember ezt szereti a másik azt . nem aribb eggyik sem a Yorki viszont ugymond praktikusabb hiszen picike és igazi öleb . nekem is yorkim van , mini . Nagyon pici és imádnivaló. de elég félénk pedig annyr édesgetem meg minden hogy ne féljen de minden ki hangra összerezzen . amugy édes és nagyon bújós puszilgatós : )
2009. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
Westie!!! :) Alap:)
2009. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
49%
én a yorkit ajánlom..a közelünkbe 2 is van..sétáltattam a kutyám,és hogyan rohadt vékony hangjuk van,hogy a falra másztam tőlük >_<
2009. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez a körülményektől függ.Nekem westie-m van az unokatesómnnak yorki-ja.A yorki-t könnyebb vinni magaddal ide oda, könnyebben fel lehet kapni viszont a legtöbb hiperaktív:D A westi kicsit önfejűbb, de nyugodtabb.Az hogy melyik aranyosabb, én el nem tudnám dönteni, hisz imádom a kutyákat. Meg olvass utána a neten, hogy melyikre mik a főbb jellemzők.
2009. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyiknek sem hullik a szőre. :) (uccsó válaszoló)
2009. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kutyánk yorkshire volt most van westie ,mindkettő aranyos.A westie odaadobb,imádja ha simogatják,míg a yorkshire harapott egy idö után:SAgressziv kutya:D
2009. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
25%

18:38!!!

A yorkiek nem remegősek,terrierek vagyis elég vakmerőek.A te lakótelepeden biztos valami olcsó yorkie kutyák vannak,mert egy yorkie nem nagyon lesz remegős,meg mit tom én mit mondtál még róla.De azok a kutyák biztos nem egészségesek!Csak annak tűnnek.

Szerintem én is a yorkiet választanám,pedig volt egy idő mikor bele voltam zúgva a westiebe.

De én a yorkiemnak tuti rövidre hagynám a szőrét!

2009. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben nagyot tévedsz! Mindegyik divatkutya, 100-120ezerért már nem hiszem hogy olcso kutya lenne bármelyik is.. ilyenek és kész.. extra mini yorkie! jeah..ahova kozmetikushoz járunk ott is csak dilis yorkie van.. westie az legalább egy normális kutya!!!
2009. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!