Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Westie?

Yorki vagy Westie?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
elözö vagyok! jah.. végülis irtam hogy vagy-vagy. mert az tényleg sokkal jobb hogy olyan vakmerö, hogy nekimegy egy amstaffnak...:DDD ez teljesen normális.csak kár hogy összekeverik a bátorságot a hülyeséggel!
2009. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
100%

lehet erről vitázni melyik a jobb.

a yorki kicsit túltenyésztett fajta lett. Én nem mernék venni, mert lehet hogy épp a rosszat...

a westieben nem csalódtam. épp van ismerős akinek vannak kölykei is.

de ezt ne mi, hanem te döntsd el!

én a westie-t ajánlom.

2009. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig az én lakótelepemen is ilyenek ezek a "kutyák".. vicces, mikor sétálok a kutyámmal, és úgy kapkodják fel előle ezeket a szőrcsomókat, mintha az enyém éppen vérben forgó szemekkel szét akarná tépni, meg amikor látják, hogy jövünk, hátraarc, és mennek visszafelé inkább(az enyém 5 hónapos egyébként, és 30 cm magas jelenleg, szóval egy igazi vérengző vadállat). a westie sokkal jobb, az legalább igazi kutya, nem egy ilyen kis valami, amit nem lehet odaengedni a többihez, mert idegbeteg. fiú vagyok, és nem kedvelem az ilyen törpéket, de a westie szerintem is aranyos kutya, ismerek többet is, és jófejek, a kutyám is bírja őket. ha meg maradnál a yorkieknál, akkor szerintem inkább egy cicát vegyél, azt legalább nem kell sétáltatni,(bár a yorkiekat sem nagyon szokták)vicces dolgokat csinál, és nem "ugat". állatorvoshoz meg kozmetikushoz sem kell vele hetente járni, bár ugye aki ilyen kutyát vesz, az pont azért veszi, h szépítgesse, meg fésülgesse meg mittomén, mikor már kinőtte a barbiet.
2009. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, szerintem elgondolkodhatnál jóóó mélyen a viselkedéseden meg a véleményeden, mert itt senki nem mondott rosszakat a westieről, még ha a yorkit is védte, de te szánalom, amit csinálsz...

Olvasd el mégegyszer a válaszod, Ok? És akkor rájössz...

Mert az, hogy te csak kis ideggyenge, nem tenyésztőtől vett kutyussal találkoztál, csak sajnálnivaló! De nekem elhiheted, hogy vannak nagyon aranyos, de igazi kutya yorkik is, mint pl. az enyém!!!

És nagyon bántó, hogy így beszélsz egy fajtáról! Nem mintha érdekelne olyanok véleménye, akik nem is ismerik ezt a fajtát, de ha körülnéznél nyitott szemmel és nem lennél ennyire szkeptikus, megismernéd mondjuk az én yorkimat, biztos vagyok benne, hogy megváltozna a véleményed.

Az sem baj, ha nem kedveled a fajtát, de nem kell kis szőrcsomónak meg stb.-nek nevezni őket, mert ők is igazi kutyusok! Persze vannak kivételek, akik divatból tartanak yorkit, de pont így westiet is tarthatnak divatból egyesek...szóval... Ismerek egy csajt, neki westieje van, 30ezerért vette és hát szegény kiskutyuska eléggé szörnyű bőrben van, tényleg... :(

Az én yorkim meg 80 volt, makkegészséges, bátor nem nem h.lye, nem megy neki mindenféle állatnak, barátságos de igazi házőrző:D, imádnivaló!!

2009. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
100%
hagy írjam már be a véleményemet
2009. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
39%
nekem yorkim van és nem csoda hogy felkapom amikor felelőtlen gazdák úgy gondolják hogy jó buli ráuszítani a rohatt nagy kutyájukat egy kis ártatlan yorkira de nem csak yorkim van van egy moszkvai őr kutyám is ami 86 kg és 120 cm de nem uszítom más kutyájára mert nem vagyok szívtelen amúgy tényleg van olyan aki a yorkiát divatkelléknek használja az olyan emberre kihívnám az állatvédelmiseket de NEM A KUTYA A HIBÁS HANEM A GAZDA ARRA KÉNE A KUTYÁT USZÍTANI!!!!!!!!
2009. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
0%
A WESTIE TÚLTENYÉSZTETT NEM A YORKI A WESTINEK MINDENFÉLE BŐRÉRZÉKENYSÉGE VAN A YORKIT A SKÓTOK PATKÁNYFOGÁSRA TENYÉSZTETTÉK NEM DIVATKUTYÁNAK!!!!
2009. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%

már megfogadtam, hogy ilyen nagybetűvel író, ezerfelkiáltójeleseknek nem válaszolok, de nem bírom... az még sosem jutott eszedbe, hogy a vérengzővadállat kutyákat nem "ráuszítják" a "kutyádra", hanem csak meg akarja szagolni mondjuk?

megnézném, mikor a 13 éves Katika a masnis, kis rózsaszín pullóveres jorkijával patkányt fogat:)

2009. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
50%

Mindkettő terrier a méret miatt a yorki sok esetben problémásabb, a westi viszont természetre lehet nehezebb.


Alapvetően mindkettő mozgásigénye a látszattal ellentétben elég nagy, és ha unatkozik szörnyecskévé válhat, szóval hiába szobakutya, szeret a szabadban lenni, és ha ez nem megy akkor elfoglalja magát otthon..és annak nem fogsz örülni.


A lényeg hogy bár kicsik, ne számolj kevesebb időt a foglalkoztatásukra mint más fajtánál!

2009. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
én azt mondtam hogy 1960-ban a skótok tenyésztették patkány fogásra hogy a patkányok ne egyék meg a termést nem azt mondtam hogy masnis rózsaszín kislányok fogtak vele patkányt azért tenyésztették kicsire tanulj már meg értelmezni egy szöveget te kokec!!!!
2009. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!