Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni kutyajelmezt?

Hol lehet kapni kutyajelmezt?

Figyelt kérdés
Tudom állatkínzás bla-bla... De az én kutyám kopasz, ezért hiába van fűtés, egész nap van rajta egy pulcsi a lakásban,ha meg megyünk sétálni adok rá még egy pulcsit, hogy ne fázzon meg. Viszont arra gondoltam, hogy ha már úgy is egész nap van rajta pulóver és teljesen megszokta, akkor karácsonykor ráadnék egy mikulásos pulcsit vagy valami ilyesmi. Csak sajnos sehol nem láttam még ilyen boltot, gondolom akkor csak valami kutya-jelmez boltban lehet kapni. Ti ismertek ilyen boltot? Hol? Drága?
2009. nov. 23. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen, ez egy külföldi oldal, szerintem ezt hanyagold:)
2009. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
svábhegyi kutyaszalon kutyaruhában és felszerelésben ők a csúcs!!! D irdatlan drága!!!
2009. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, az ő weboldalukat már többször is átnéztem, tényleg jó nagy a választék, de sajnos drága. Mindegy megéri így is, majd ez lesz a karácsonyi ajándéka a kutyának :D Bár eddig finomságokat kapott, de változnak az idők =)
2009. nov. 24. 13:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!