Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni kutyajelmezt?

Hol lehet kapni kutyajelmezt?

Figyelt kérdés
Tudom állatkínzás bla-bla... De az én kutyám kopasz, ezért hiába van fűtés, egész nap van rajta egy pulcsi a lakásban,ha meg megyünk sétálni adok rá még egy pulcsit, hogy ne fázzon meg. Viszont arra gondoltam, hogy ha már úgy is egész nap van rajta pulóver és teljesen megszokta, akkor karácsonykor ráadnék egy mikulásos pulcsit vagy valami ilyesmi. Csak sajnos sehol nem láttam még ilyen boltot, gondolom akkor csak valami kutya-jelmez boltban lehet kapni. Ti ismertek ilyen boltot? Hol? Drága?
2009. nov. 23. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
te beteg vagy!!!
2009. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát csak kicsit meg vagyok fázva :S :P
2009. nov. 23. 22:40
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a kutyaruha tényleg egy súlycsoportban van azzal a típusu állatkínzással, mint amikor halálra éheztetnek egy kutyát, vagy halálra vernek egy kutyát, vagy a vemhes kutyát kidobják a kocsiból az aputópályán... Nagyon egyszerű, ha már úgy is non-stop rajta kell lennie egy ruhának (állatorvos tanácsára), gondoltam karácsonykor lehetne ez egy piros pulcsi fehér szegélydísszel. Igazi beteg, pszichopata állat vagyok... Holnap el is megyek egy templomba, meggyónni a papnak, de lelkem nem nyer megbocsátást, mert én egy pokolra való gazember vagyok. Pfff.
2009. nov. 23. 22:47
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
A Camponában az állatkereskedésben láttam ilyet.
2009. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azokat én is láttam és nem valami jók, nem tűnnek valami kényelmesnek.
2009. nov. 23. 23:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Amugy szerintem tök normális hogy egy kopasz kutyát felöltöztetsz... hiszen azon ször sincs... sok okostojás:( az hogy milyent az meg teljesen lényegtelen!!! remélem itt találsz valamit!

2009. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi, én eddig csak külföldi rendeléssel találtam webáruházat.
2009. nov. 23. 23:23
 8/13 anonim ***** válasza:
A Mammut ( amelyik a Moszkva térhez van közelebb) legalsó szintjén van egy állateledel-kereskedés, ott többféle is van. A múltkor méhecskéset is láttam :)
2009. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor elnézek arrafele is :)
2009. nov. 24. 00:14
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez most mi? [link]

Ez valami külföldi webáruház, nem? Akkor a rendelés milliókba kerülne? Vagy tévedek?

2009. nov. 24. 01:16
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!