Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A harcikutyák védelmezik a...

A harcikutyák védelmezik a családtagokat?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a doberman, rotweiler, staffi, bull terrier... kutyák ha együtt nőnek fel a kisgyerekkel akkor védelmezik. Meg a családtagokat is. Igaz ez? És miért? Hogyan alakul ki ilyen kapcsolat?
2009. okt. 31. 10:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Nagyobb hülyeséget nem tudtál volna kitalálni?

1. Semmi köze a kérdéshez

2. A pitem szájából akkor veszem ki a kaját amikor akarom.

2009. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
49%
Azt hiszem ezt hívják szarkazmusnak... (de semmi köze a szarkákhoz!)
2009. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

sok fajta kutya megvédi a gazdáját!

engem egyszer még a tacskom is megvédett,szo szerint megtámadta azt aki bántani akart és harapott.

egy pittöl vagy staffitol és stb az embertek hamarabb megijjednek ,mert izmosak mert nagyok és csak azért amik.

de kérdésre válaszolva megvéd

2009. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy sok a fajtához , de még a kutyákhoz sem értő ember beszél össze vissza!

Nekem Amstaffjaim vannak , soha probléma nem volt velük ... büszke vagyok hogy ilyen kutyák gazdái lehetek ,és elítélem az olyan mebereket akik azt mondják az Amstaffra hogy Pit bull ... NEM ők nem azok , 2 külön fajtáról beszélünk , ezt ne felejtsük el!

Akármelyik kutya megvédhet , ha meg akar , de nem mindegyik teszi meg , az én Staffom nem véd meg , de az Ambulldogom igen , akár az élete árán is! Erről ennyit.

2009. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Az én előző bullterrierem az emberszeretet,türelem,nyugalom mintaképe volt.Őrző-védő kiképzést is kapott,ehhez képest a csibészelés után beült a segéd ölébe és onnan nézte a többi kutya munkáját.

Amikor éles helyzet volt,azonnal őrjöngő,habzó szájjal támadó harci kutyává változott,keményen megvédett.Szerencsére erre csak egyszer került sor hosszú élete során.

2009. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne különítsük el a piteket és a staffokat, én is egy fajtának tekintem őket pedig értek hozzájuk. Jó megértem, hogy zavaró ha egy kretén mondja ezt tudatlanságból de van alapja. Az amstaffok tenyésztéséhez jó kiállású, nagyobb súlyú piteket kezdtek el keresztezni másik fajta bevonása nélkül. Szóval ahogy sok helyen is írják az amstaff nem más, mint pitbull szmokingban. Egy hangzatos névvel.
2009. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!