Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis yorkim aki terhes....

Van egy kis yorkim aki terhes. Honnan lehet tudni hány kiskutyája lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
82%

11:18-as:

Maga a kérdező mondta, hogy beszöknek a kertbe néha a kóbor kutyák! Ha csak nincs vele a szobában a nap 24 óráján keresztül, akkor van sansza, hogy egy nagy kóbor beszökik a kertbe. Akkor meg hiába pároztatja a kedves kérdező valami aranyos yorkival, ha egy hete befedezte egy másik kan...

Ezért is kéne pl. elvinni ultrahangra.

Más:

Aki nem tud megfizetni egy fajtatisztát, az ne vegyen fajtatisztát! Az olcsón adott fajtatiszta kölkök jó része öröklött betegségben szenved, csak a fajta elkorcsosulását segíti elő, aki olcsón szeretne egy ilyet. Ha nagyon akar, menjen el egy fajtamentő társulathoz, ők bizonyos körülmények közt ingyen odaadják, és még segített is egy szerencsétlen kutyán.

A másik meg, hogy a menhelyeken több ezer, nagyon aranyos kutya várja, hogy elvigyék, különben elaltatják. Tehát az, aki ennek ellenére nem egy tenyésztőtől, hanem egy állítólagos fajtatiszta kölyköt vesz szaporítótól, az felelőtlen, és jó esélye van, hogy a tenyésztői ár sokszorosát ráfizeti a kutya kezelésére.


Üdv.

2009. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:
Kedves drága 13.53-as: Hozzánk SOHA nem szökött még be kóbor kutya, mert van normális kerítésünk, ellenben az emberek 70%-ával itt a faluban. A kutyám csak akkor van kint a kertben ha én is kint vagyok, mert így tudom figyelni mit csinál kint, nem-e eszik fel valamit stb. Nem kell minden egyes szavamat rögtön megtoldani még 300%-kal.
2009. aug. 26. 14:09
 73/82 A kérdező kommentje:
Mellesleg szívesen megadom az orvosom telefonszámát, neki mondjátok el a véleményeteket, mert mint írtam, nem poénból pároztattam a kutyám, hanem az ő tanácsára. Ennyi. Téma lezárva.
2009. aug. 26. 14:12
 74/82 anonim ***** válasza:
64%

Akkor nekem add meg létszíves a számát és és a nevét is!

El szeretnék vele beszélgetni hogy mégis minek okoskodik a kutyák körében ha egyszer lódoktor.

Sajnos minden hobbiszaporító alomjából vannak a kidobott kiskutyák.

Mert csak 1x , tudod te hány ember mondja ezt?

És akkor szorozd meg mondjuk csak 4 babával minden csak1x akarok almot!

Ez nem a kérdezőnek szól , biztos magára ismer akinek szól.

2009. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
64%

Igen add meg a nevét és számát.

Össze kéne már állítani a neten egy "hülyeállatorvos nemért a kutyákhoz" oldalt, ahová összegyűjtenénk ezeket az orvosokat. Akik elletnek, akik nem tudnak oltásokról, akik azt mondják, hogy hályogot, , törést nem lehet műteni, akik a félig lekopaszodott kutyánál egy bőrkaparékvizsgálatot nem csinálnak, hanem hatodszorra is csak immunerősítőt adnak.....stb

2009. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
57%

reméljük legalább ezek után észhez tér a kedves kérdező és a kutyus ivartalanítva lesz,egy másik felkészültebb dokinál..

egyébként yorkiból is anniy a kidobott,hogy csak na éssajnos ezek a hobbi almok nagy százalékban szaporítókhoz kerülnek..

tudod bárki mondhat bármit,hogy hova megy a kölyök..

én ivartalanítási kötelezettséggel adnám őket el,vagy alapból ivartalanítva és akkor esetleg kicsit többet kérnék értük,ez a garancia rá,hogy nem elletik agyon..

ha meg ivartalanítási kötelezettséggel,akkor 1éves koráig bevasalnám a gazdikon,hidd el még így is el fognak kelni,de legalább te nyugodt lehetsz!

2009. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
27%

Hagyjátok már abba!!

Ti már képzelődtök..olyan dolgokat írtok amit a kérdező egy szóval sem írt le!!

Nem volt még elég a fikázásból??

Teljesen értelmes kérdést tett fel erre ti jössztök az id*óta szövegeitekkel!

Azt hiszitek ti mindent tudtok??

Orvosnak képzelitek magatokat??

Szntem jobban meg tudja mondani egy orvos mint ti,h mi kell a kutyának és mi nem..mi a jó neki és mi nem!!

A kérdeznek meg csak annyit szeretnék írni,h írj be a fórum adminjának,h törölje a kérdésedet és akkor vége lesz ennek az értelmetlen veszekedésnek!

És tényleg gyönyörű a YORKSHIRE TERRIERED!!!

2009. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
79%

Nem képzeljük magunkat állatorvosnak!

DE kedves utolsó ez le van írva!

Ha nem tudnád , amúgy meg én állatorvosi aszisztens vagyok és hidd el az én főnököm akivel nap mint nap megyünk műteni és egyéb dolgokat elvégezni , egyáltalán nem olyan sík mint néhány orvos!

És üzenem még egyszer a kérdezőnek hogy írja meg az állatorvos nevét , és a telefonszámát!

2009. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
48%

"nem-e eszik fel valamit"

Ez milyen nyelven van kedves kérdező? Mondjuk ezzel az intelligencia szinttel tényleg nincs értelme vitatkozni. Szaporítsad csak nyugodtan a szerencsétlen jobb sorsra érdemes kutyádat. Azon meg már el sem gondolkozom, hogy mi lehet a kertben szanaszét, amit nem ehet meg a kutya...

2009. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Utolsó, kákán is csomót kereső kötözködő!

Pl:csiga, béka, macskakaki, bogár, mérgező növény, stb.

Amik még egy hivatásos kertész által rendbentartott kertben is előfordulhatnak! Még Nálad is, ha van kerted!

2009. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!