Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis yorkim aki terhes....

Van egy kis yorkim aki terhes. Honnan lehet tudni hány kiskutyája lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 A kérdező kommentje:
Amúgy lenne még egy kérdésem. Falun lakom. Itt rengeteg a kóbor eb, és a kertekbe is gyakran beszöknek kóbor kutyák, és felcsinlják a szukákat. Na náluk ki végeztet herpeszvizsgálatot? Senki! Hogy lehet hogy nem szoktak elpusztulni a kölykök és egyre több kóborkutya császkál itt?
2009. aug. 25. 23:04
 32/82 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, ha egy kóbor kutya ellik 8 kölyköt és csak 4 marad meg, az nem tűnik fel senkinek. Ha neked fulladnak meg a kölykök a kezedben, az szerintem jobban meg fog viselni.

Nem kívánom, hogy ez történjen, csak tanácsolom, hogy máskor nézz jobban utána a dolgoknak. Nem biztos, hogy egy falusi lódoktor a helyzet magaslatán áll kutyatenyésztés témakörben.

2009. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Nagyon igazad van abban, hogy a vidéki állatorvosok 90 %-a a kutyákkal csak kötelességből foglalkozik.

Én is vidéki kisvárosban lakom, innen kb. 50km-re kellene vinnem a kutyámat, ha valami komolyabb baja lenne!

Kocsi nélkül, főleg hétvégén ez a kutya életébe is kerülhet!

Mielőtt lehurrogtok, nemrég lakom itt, még olyan ismerősöm sincsen, akit megkérhetnék, vigyen el!

Taxi szintén nincsen erre!

Tehát?

Marad a vidéki, maradi állatorvos.

Ultrahang? Hol éltek Ti? Mind Bp-n, vagy nagyvárosban?

Kicsit körül kellene nézni kicsiny országunkban, milyen állapotok uralkodnak.

A rákos beteg EMBEREK-nek 2-3 órás utat kell naponta megtenni, hogy kezeléshez jussanak, oda és vissza is!

Sajnos, nem mindenki teheti meg, hogy rögtön a legspeckóbban felszerelt állatorvosi rendelőbe szaladgáljon a kutyájával, egyszerűen, mert NINCS!

Ezért nem kell lehordani a sárga földíg!

Üdv.

2009. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 A kérdező kommentje:
Na de a herpeszvírusba nem mindegyik kölyök pusztul bele? Amúgy kérdeztem mennyi ennek az esélye hogy elkapják ezt a kölykeim, de erre nem érkezett válasz.
2009. aug. 25. 23:13
 35/82 A kérdező kommentje:
23.13: Nagyon köszönöm, végre valaki:)
2009. aug. 25. 23:14
 36/82 anonim ***** válasza:
79%

Erre linkeltem ezt az oldalt. Ez (statisztikailag) 62 %-os elhullást ír.

[link]

2009. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
15%

Szia!

Olvass utána szerintem, itt senki nem ad neked normális választ!

Ijesztgetik, bántják, lehurrogják az embert, aztán az érdemi válasz elmarad mindenkitől.

Amúgy ne aggódj, nem hiszem, hogy komolyabb baj lesz, még ha a herpeszoltást nem kaptátok meg, akkor sem.

Ez csak egy ok az újabb kötekedésre, mert "szaporítasz"!

2009. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 A kérdező kommentje:
Ja, nem olvastam végig az egészet. Hát akor van 40% esélyünk.
2009. aug. 25. 23:17
 39/82 anonim ***** válasza:
79%

Kiemelve az előző linkből:


"A vakcinázás hatékonyságát jól tükrözi az a gyógyszergyári kísérlet, melynek során az oltott és a kontroll (nem vakcinázott) anyáktól származó újszülötteket mesterségesen fertőzték herpes vírussal és a nem kezelt csoportban 62%-os volt a kölyökelhullás, míg a vakcinával kezelt állományban nem volt elhullás és enyhe lefolyású megbetegedés is alig fordult elő."

2009. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 A kérdező kommentje:
Hát igen, az ijesztegetés az megy:(
2009. aug. 25. 23:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!