Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis yorkim aki terhes....

Van egy kis yorkim aki terhes. Honnan lehet tudni hány kiskutyája lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha meghagynám ekkorára a szőrét, akkor ki sem engedhetném a kertbe, fel kéne csavarnom a szőrét, tiszta kosz, levél stb lenne. Na azt nem. Legyen igazi kutya.
2009. aug. 26. 00:28
 62/82 anonim ***** válasza:
24%

Iszonya aranyos a kutyád és ne törődj snekivel..fajtiszta és ez látszik is rajta..engem már lepontoztak mert harcolok a yorkik érdekében:D

Na mindegy..én debreceni vagyok és jó az állatorvosom...

azt mondta ha bármi van ellésnél szóljak..

erre kutyám egyik pillanatról a másikra elkedett elleni...

nem vettem észre..időm nem volt állatorvost hívni.

láttam,h az egyik kiskutya félig kint félig bent..nem mozdult a kutyám szenvedett..felhívtam az állatorvost..mondta,h fogjak meg egy tiszta ruhát és nagyon óvatosan huzzam ki..a kutyám segített mert közbennyomott:)

A többit ő elvégezte..

És láss csodát megszületett 4 csodaszép egészséges kis yorki ingyen:)

2. napon lehívtam az állatorvost..megállapította,h egészségesek..

mindet törzskönyveztettem..gyönyörű szép standard méretű felnőtt kutyákká fejlődtek..1szer fialtattam szóval így ha telefon vagy emailen de tudom követni a fejlődésüket!!

2009. aug. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
47%

jA ÉS EBBŐL AZT AKARTAM KIHOZNI,H NEM VOLT BEOLTVA CSAK A KÖTELEZŐKET KAPTA MEG..PEDIG ÉN AZ A FAJTA VAGYOK,HH CSAK EGY PICIT IS MÁSABB A KUTYA SZALADOK A DOKIHOZ:)

jA ÉS NEKEM UH 2 KUTYÁT LÁTTAK PEDIG 4 VOLT BENNE:)ÉS NEKEM 2500 CSINÁLTÁK:)

2009. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
79%

Felelőtlen voltál, de ezt látod most sem ismered be, inkább ránk kened, hogy mi milyen bunkók voltunk.

Remélem egészségesek lesznek a kiskutyáid, orvoshoz meg sürgősen vidd el!

Másik: Ha a yorkidat felcsinálta valami nagy keverék kutya, akkor jó esély van arra, hogy belepusztul a szülésbe. Ezért is kéne ultrahang, ha még nem késő.

2009. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
47%

én, az előtted levő voltam felelőtlen?

mert ha igen tud meg,h az orvos mondta és a kölykei már 2 éves egészséges "kis"kutyák..

2009. aug. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
79%

1.) Az állatorvosod egy barom, tedd meg nekem azt hogy elolvasod A Magyar Állatorvosi Kamara

Szakmai, Továbbképzési és Oktatási Bizottságának

állásfoglalását: [link]

2.) tényleg nagy felelötlenség amit a kutyáddal teszel ...

2009. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
69%
Sürgősen cseréld le a régi orvost egy másikra, aki tájékozott és megfelelően képzett. A kutyád érdekében. Egyébként az is jelent már valamit, ha az otthoni kutya-szaporításodat a szerencsétlen kóborok össze-vissza elléséhez hasonlítod. Azért a te kutyádnak legyen náluk jobb sora, ha megteheted. Én inkább a kóborokat segítem gazdihoz és a sajátot ivartalanítom, aki szintén fajtatiszta. Te járd nyugodtan a te utadat, de a kutyád egészségét tarts szem előtt.
2009. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
39%

02.15-nek!

Ne haragudj meg, de honnan a búbánatból vetted ezt a baromságot, már bocsáss meg? Egy szó nem esett arról, hogy a kutyusnak nem tervezetten lesznek kicsinyei, és valami utcai óriás keverék fedezte be? Megnézted azt a képet, amin a kérdező a kiskutyáját megmutatta?

Egy gyönyörű, ápolt kiskutya, látszik, hogy nem az utcára kicsapva tengeti az életét.

Valószínűleg én is akarnék Tőle kölyköket, annyira szép kiskutya./lehet megkövezni!/

Semmi kivetnivaló nincsen abban, ha valaki a kedvencétől szeretne egy hobbyalmot lehozni, és biztos helye van a kölyköknek! Hidd el, nem kell hirdetést feladni, hogy el tudja passzolni a kicsiket, ha tehetném, elsőként jelentkeznék egy ilyen kicsire!

Olyan horror áron adják ezeket a kiskutyákat, hogy sok embernek esélye sincs megvenni egy normális tenyésztőnél.

Viszont rokoni körben mindenkinek megtettszik, ismerősök tolonganak, hogy nekik is ilyen kell, akkor most miért ne?

Ezek a kutyusok nem lesznek az utcára kidobva, biztos lehetsz benne!

Mégegy!

Vidéken most kezd divatba jönni a hobbykutyázás!

Kutyasétálatás 3-4 éve még luxus volt Nálunk is, pedíg nem Szabolcsben lakom, hanem egy kisvárosban, Szolnok megyében.

Viszont! Súlyos 10 ezreket szerinted egy tősgyökeres vidéki ember mikor ad ki egy hobby állatért?

Hasznot nem hoz, tehát soha!

Erre is kellene gondolni!

Nem a szaporítókat éltetem én ezzel, mert aki ebből él, azt én is elítélem.

De! Igenis, a KISEMBEREKNEK is lehetnek álmai, vágyai.

Így legalább teljesül.

2009. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
82%

Kedves előző!


Tudod a kisemberek azt nem látják, hogy az ellenőrizetlen felmenőkkel össze-vissza pároztatott, szűretlen kutyák kölykei egyre betegebbek lesznek.

A szaporított yorkie-k nagy része ideggyenge, iszonyatosan megugrott az elmúlt 2 évben a patellás yorkik száma.

És amikor az orvos azt mondja, az álmait megvalósító kisembernek, 80 ezer a műtét és havi 6 ezer a kezelés utána, akkor derül ki, hogy milyen olcsó volt ez az olcsókutya.

2009. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kár próbálkozni az ilyen emberek meggyőzésével, mert ha az intelligenciaszintjük még azt a küszöböt sem súrolja, hogy legalább a fajtiszta és a fajtatiszta közti különbséget megértsék, akkor azt sem fogják megérteni, hogy a szaporítás hogyan teszi tönkre az adott fajtát.

Az is csak egy buta kifogás, hogy "vidék", meg "falu". Sajnos bőven vannak ilyenek a városokban is.

2009. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!