Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apósom nem rakat a kutyájukba...

Apósom nem rakat a kutyájukba chip-et. Megbüntetik majd?

Figyelt kérdés
Egy öreg kutyája van. Kevés pénzből élnek és erre nem igazán szánna ezreket. Kérdeztem tőle, mi lesz ha oltáskor ellenőrzik? Azt mondta oltatni se viszi többé. Számíthat büntetésre? Hogy tudják ellenőrizni?
2012. okt. 24. 13:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mégis milyen etikai problémák merülhetnek fel amiatt, hogy egy rizsszem méretű eszköz van a kutyában, ami semmi másra nem jó, csak arra, hogy egy számsort eltároljon? És miért gondolja bárki, hogy valaki pont a kutyáinkon keresztül akarja ellenőrzése alatt tartani? Ha az adatvédelem miatt aggódsz, miért használsz pl. google-t? Az ugyanis nyilvántartja a netezési szokásainkat, hogy az alapján válogassa meg, mit reklámoz nekünk. Meg remélem, akkor Facebookod sincs. Nézd meg ezt a videót, szerintem emiatt inkább kell aggódni, mint a chip miatt: [link]
2012. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha meg valaki a nyomkövetés miatt aggódik, akkor inkább ezen kéne filóznia, és nem a kutyachipen:

[link]

2012. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én bizony attól tartok, hogy a tömeges reakció az lesz, mint apósodé. Oltatni sem fogják elvinni a kutyáikat. Lehet, hogy összeesküvés elmélet, de nehogy kitörjön valami veszettség járvány, mert megállna az eszem.

Pedig az emberek nagy része, főleg azok után a megnyilvánulások után, amiket itt olvasok (pedig ezek azok az emberek, akiknek van internetjük, normálisan élnek, a többséghez tartoznak (khm, ugye mindenki érti)), nem fogja a chip-kötelezettség miatt oltatni vinni a kutyáját. Ebből pedig komoly baj származhat :S

2012. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as én nem hiszem, hogy ettől annyira kellene tartani, ha valaki nem chipezteti be a kutyáját még mindig ott van az a lehetőség, hogy házhoz kihív egy dokit, aki nem néz semmit, mindenhol van ilyen doki.

De én nem értem miért olyan nagy probléma beletetetni a chipet.

2012. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én sem értem, sőt meglepett, hogyvekkora ellenállás van. 23-as voltam amúgy.
2012. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!