Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám januárban szült,...

A kutyám januárban szült, most tüzel, de nem akarja felvenni a kant. Lehet azért mert most szült és még nem érett meg egy újabb szülésre? Ez előtte nem volt gond.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 14:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
72%
Nem teljesen igaz, hogy a kutya évente kétszer tüzel. A visszavadult, falkában élő kutyák ugyanúgy évente egyszer, vagy kétévente tüzelnek mint a farkasok. Csak 2-4 kölykük lesz.
2009. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim válasza:
84%

hát ezen nemgyengén meglepődtem

örül az anyaságnak?

szerinted mennyire örül annak,amikor naponta több kiskutya után eszi meg az ürülékét,és nyalja fel a vizeletét?

mennyire örül annak,amikor a kiskutyáknak már nől a foguk,és állíndó jelleggel véresre tépkedik a cicijét?

mennyire örül annak,amikor szétkarmolják a tűhegyes körmeikkel?


vagy azt hiszed ez akkora öröm neki?

neked ez mekkora öröm lenne?


hmmm?


elmebeteg ostoba "ember"vagy

2009. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a kutyád kölykeit mind 8 hetes korukban vagy később ajándékoztad el az oltási programjuk befejeztével parazitamentesítve. Ugye, jól gondolom?
2009. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
77%

persze ... 13 éves bernáthegyi ... és még szülni is fog

szerintem ez kamu ... ennyire hülye ember nincs ...

2009. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos van és miattuk vannak fullon a menhelyek. Vidéki bunkó parasztok a még bunkóbb és még tudatlanabb lódoktorukkal. Nem az a baj, hogy ostobák, hanem, hogy még büszkék is rá!:-(((((((((((Ezért mondják a tőlünk nyugatabbra élők rólunk, hogy balkáni kultúrával rendelkezünk. Ezek miatt az emberek miatt sajnos igazuk is van.
2009. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:

A 13 éves bernéthegyim nem fog már szülni, tanulj már meg olvasni. A 6 éves kutyámról van szó.

A kölyköket 8 hetesen, 1 oltással, háromszor féreghajtva szoktam odaajándkozni igen.

2009. jún. 18. 11:39
 57/74 A kérdező kommentje:

"Vidéki bunkó parasztok"???

Ne haragudj de én nem sértegetek senkit azzal hogy honnan származik. Valóban Debrecen vidék, de azért nem annyira... Te meg ennyi erővel pesti k*csög vagy ha már a személyeskedésnél tartunk!

2009. jún. 18. 11:41
 58/74 anonim ***** válasza:
37%
Debrecen környéke nem az állattartási kultúrájáról híres...
2009. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
77%
Nem egészen értem, az én kutyáimnak 8 hetesen már 2 oltásuk volt. Ki sem adnám a kezemből az ismétlő előtt, mert az első egyedül semmit sem ér.
2009. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:
Az én dokim 7 hetesen adja az első oltást...
2009. jún. 18. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!