Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie vagy Mopsz?

Yorkie vagy Mopsz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 11:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mopszom van és imádom. Családszerető, hűséges,szeretetreméltó és még sorolhatnám egy igazi kis ördögfióka. A szőre hullik igaz, de ez eltörpül a szeretete mellett amit tud az embernek nyújtani. Nem csúnyák, sőt kimondottan szép és formás kutyák és ha hiszitek ha nem 3 orvostól kérdezztem meg mert a sajátunknál nem hittük el és kiderült, hogy a mopszi áll legközelebbi rokonságban a farkasokkal! Hihetetlen de igaz. a Gének... igaz nem hasonlít, de mégis a vérében van ezek szerint.
2009. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:

ma 16:07:

Ezt nem is tudtam,de fura :O

2009. okt. 20. 21:16
 53/64 anonim ***** válasza:
9%
yorkshire terrierXD
2009. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
86%
nálunk az öcséméknél van mopsz de azt mondhatom,hogy azt a kutyát nem lehet kicsit szeretni vagy kicsit nem. valaki vagy rajong érte vagy nagyon utálja, közép út nem nagyon van
2009. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
28%

Egyértelmü,YORKI.YORKI.YORKI

olyan aranyosak:)

2009. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 cintia2005 ***** válasza:
100%
Nekem van mind a kettő.Szerintem a mopsznak a csúnyaságában van a szépsége.Imádni való mind a kettő.Egyébként ez hülyeség,hogy durva a mops szőre.Mondjuk én azt sem értem,hogy ha valakinek nem tetszik valamelyik fajta vagy hozzá szól egy fórumhoz ahol egy másik ember segitséget kér miért kell bunkóskodni?!Akkor inkább ne szóljon hozzá.
2009. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim válasza:
mopsz egyértelmű:)nekem volt mopszom nagyon szerettem, imádnivaló kutyus és az a jó benne hogy röfög,horkol,szörcsög,enni-inni nem tud:)) yorkinak annyi tekintélye sincs mint egy mopsznak ha én meglátok eggyet mindig röhögök...
2010. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim válasza:
én yorkit választanék mert a mopsznak kiugorhat a szemük sétáltatás közben ha szorítja a nyakörv és azt kanállal kell visszatenni nekem semmi gusztusom nem lenne hozzá meg amugyse nagyon tetszenek nekem. De ez a te döntésed. Kinek mi..
2010. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon kedves és aranyos kutyi. Bár mopszom még nem volt,csak ismerünk sokat, szeretetre méltóak a kis röfögők. A yorkival sok a macera(tapasztalatból) a szőre és a terrier mivolta miatt. De megéri... Imádom őket!
2010. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 Bozsikrisz ***** válasza:
Yorki
2010. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!