Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie vagy Mopsz?

Yorkie vagy Mopsz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 11:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
2%
OK:D LOL:D
2009. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
33%
Ja és tudod rengetegen vesznek (sajnos) kis kutyát menőzésből, mert olyan cuki, mert stb... Nézz el egykét menhelyre, vagy nézd meg a "hírességeket", vay egyszerűen csak menj el egy gazdagabb hely felé, ahol nem a kertesházak dominálnak (de már ott is terjed) és számold meg hány kutya van... Már nálunk, itt a főváros mellett, annyi kis kutya van, hogy csak nézek pedig itt csak kertesházak vannak. De már a ritka fajtákat is felvonultatták. Persze yorki, havanese, westi, spicc és mopsz is hemzseg már a környéken...
2009. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
0%
Jó okXD:D
2009. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
25%
Látom nem mert hozzászólni, mert eddig már már nem terjed a kutyás tudományod... xD De nem is vitázni akartam, mert sajna így van a kis kutyákkal... A másikat meg nem csak én állítom, hanem a közvélemény és a szakleírások is.
2009. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
46%
Rendben:D:D:D
2009. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
96%

A mopsz 2 éves koráig hiperaktív kutya, akit már ilyenkor következetesen kell nevelni. Ami könnyen elérhető, ugyanis természetéből fakadóan utálja, ha a gazdája haragszik rá, és mivel szeret enni, ezért a jutalomfalatkákkal is kitűnő eredményeket érhetünk el nála, viszont vigyázni kell, mert hízásra hajlamos fajta.


Rendkívül jó természetű, nyugodt és kiegyensúlyozott. Szereti a gyerekeket és sosem agresszív. Kiválóan tartható lakásban, sőt rövid orra miatt nem élhet egész évben a kertben. Az orr sajátossága, azon röfögő és prüszkölő hangok, amelyek oly jellemzőek rá. Szóval a mopsz igazi családi kutya. Kedves, kiegyensúlyozott és nyugodt. Nem zavarja a szomszédokat, ugyanis csak ritkán ugat, de nem bírja a nagy meleget és hideget.

2009. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
79%
mopsz, mert a legédesebb kutyák a világon!!
2009. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim válasza:
43%
Nekem van egy 2 éve yorkim!Nagyon imádnivaló és hamar szívhez nő! Én ezt ajánlom
2009. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
21%
Nekem 2 éves yorkie kan kutyám van. ♥♥♥Imádom♥♥♥
2009. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
97%
Mopsz!!!
2009. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!