Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá szüleimet,...

Hogy vegyem rá szüleimet, hogy legyen még egy kutyám?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Van egy beaglém,de szeretnék még egyet.De nem hiszem hogy megengednék,bár még nem kérdeztem rá.Hogy lehetne esetleg megkérdezni?(De nem úgy h Kaphatok még egy kutyát.)Vagy hogy bizonyíthatnám be h megérdemlek még egy kutyát?Vagy esetleg h hozhatnám ezt a tudtukra?A mostani kutyámat ők is nagyon akarták(3éves).És még csak azt se mondhatják,hogy nem foglalkozom vele,szinte minden időmet vele töltöm.Kérlek agyjatok tanácsokat!kössz!
2009. máj. 21. 15:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ivartalaníttani nem fogom az biztos!A mostani is kan,és most is kant akarok.Elszökni meg nem fog mer ez is meglesz nevelve..
2009. máj. 22. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:

hát akkor remélheted,hogy nem lesznek here vagy prosztatarákosak..

egyébként mivel a beagle szökős,főleg párban nagyon ajánlott ivartalanítani..

csak előnye van a műtétnek..

2009. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ha képezve van,nem szökős,de viszont a beagle annyit eszik,hogy így is könnyen el tud hízni,hát még akkor.
2009. máj. 23. 16:49
 14/17 anonim ***** válasza:

érdekes,az én két kutyám egy dekát se hízott az ivartalanítás után..

a menhelyi kuyták sem híznak el,és az ismrősi körömben sem hízott el egy kutya sem a műtét után,pedig van jó pár beagle közöttük...


a műtét utáni fél éveben picit vissza kell fogni a kajáltatásást,vagy light tápot kell neki adni,ha hízásra hajlamos a fajta..

és nem szabad finomságokkal kényeztetni a műtét után,mert akkor tényleg elhízik.


egyébként ez az elhízás dolog is egy tévhit az ivartalanítással kapcsolatban,ha eleget mozog a kutya nem hízik el,a műtétnek pedig rengeteg előnye van,és a kutya nem érez változást..

pl. 2-3 évvel tovább él majd.

2009. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én semmiképp se fogom őket ivartalaníttatni!Az tuti!Kiállításra is járunk,és úgy nem lehetne.Meg milyen rossz érzés lehetne neki!
2009. máj. 24. 12:32
 16/17 anonim ***** válasza:
semmit nem éreznek,mármint semmi különbséget nyugi..
2009. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet.De én akkor is ragaszkodog hozzá,hogy ne.Meg akkor kiállításra sem vihetném.Meg az nekem olyan természetellenes.
2009. máj. 24. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!