Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá szüleimet,...

Hogy vegyem rá szüleimet, hogy legyen még egy kutyám?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Van egy beaglém,de szeretnék még egyet.De nem hiszem hogy megengednék,bár még nem kérdeztem rá.Hogy lehetne esetleg megkérdezni?(De nem úgy h Kaphatok még egy kutyát.)Vagy hogy bizonyíthatnám be h megérdemlek még egy kutyát?Vagy esetleg h hozhatnám ezt a tudtukra?A mostani kutyámat ők is nagyon akarták(3éves).És még csak azt se mondhatják,hogy nem foglalkozom vele,szinte minden időmet vele töltöm.Kérlek agyjatok tanácsokat!kössz!
2009. máj. 21. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig a következőket:

A jelenlegi kutyus te látod el, vagy a szüleid etetik, sétáltatják stb? Ha utóbbi, akkor nem való még egy kutyi, a mostanival kellene foglalkoznod. Ha előbbi, akkor szépen gondold végig az érveket, hogy miért szeretnél még egy kutyust (akár írd fel, vagy gondold végig, hogy a szüleid milyen ellenérvet hozhatnak fel és írd le a válaszod) - tehát szedd össze a gondolataid. Ha ez megvan, akkor már csak oda kell állni a szülők elé :)

2009. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát én foglalkozom vele minden téren,csak annyi,hogy általában a szüleim főznek neki..De azon kívül mindent én csinálok.
2009. máj. 21. 15:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy az anyagiak miatt nem akarnak még egyett. Egy kiskutya ssokba kerül. Az ellátása+ állatorvos még többe. Alapból az oltások is sokba kerülnek hát még ha valami baja lenne!
2009. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondom,még nem kérdeztem,hogy engedik-e.A pénz nem gond,havonta kapok a nagyszüleimtől 20000ezret,mert sétáltatom a kutyáikat.+a kutyámmal az agility bemutatókért is kapunk pénzt,és még más kutyákat is sétáltatok.Szóval a pénz nem lenne gond.
2009. máj. 21. 15:22
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Miért nem elég egy kutya?


Miért a szüleid főznek neki?

2009. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerűen állj a szüleid elé és mond azt hogy /szülinapodra, névnapodra stb/ még egy kiskutyát szeretnél és vállalod az anyagi részét is a zsebpénzedből.. Nem egy olyan dolog ez amit nem lehet megkérdezni :-))) Sok sok sikert!!!


Egyébként én is szeretnék még egy kutyát csak én nem a szüleimet hanem a férjemet fűzöm éppen :-)))

2009. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Lehet azért a szüle főznek mert mint említett csak 13 éves és gondolom iskolába jár a kutya meg megéhezik du-ig. Reggel meg nem ébresztik fel a szülei ez miatt korábban. Hadd legyen még gyermekkora.
2009. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

15:30 :Mert a beagle alapból falkakutya és ő is jobban érezné magát egy társsal.Meg imádom a beagle kutyákat és belőlük sosem elég.Meg hát jobb lenne két kutya.


15:32 : =D

2009. máj. 21. 15:38
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Én nem kérdezném meg hogy lehet-e másik kutya vagy nem. Csak azt kérdezném meg, hogy örülnének e ha vennék egy kiskutyát. És akármit mondanak elmennék és vennék egyet. Ha már ott lenne úgy se mondanák, hogy vigyen vissza. :D Ilyen egyszerű. Egyébként szerintem tuti, hogy bele mennének még egy kutyába, mert látják, hogy törődsz a kutyáddal, áldozatokat hozol érte, feltétel nélkül szereted, akkor is amikor épp nincs kedved sétáltatni stb... Szóval nyert ügyed van szerintem. Hajrá!
2009. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a 2. ivartalaníttasd..
2009. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!